Celestial war
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celestial war

Álmaink világa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Briana Masters
Jacob Morrison
Azrael
Chatbox
Legutóbbi témák
» Mystery World
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:57 pm by Vendég

» Mute world
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:23 pm by Admin

» The mortal instruments
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 3:26 pm by Admin

» Szörnyek világa
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:56 am by Admin

» A Temze mentén
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:41 pm by Seraphina Turner

» Elhagyatott raktár
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am by Elizabeth Kira Taylor

» Törölt felhasználók
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 9:56 am by Admin

» Duncan Calahan
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 6:18 pm by Duncan Calahan

» Az oldallal kapcsolatos hírek
vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:47 pm by Azrael

Top posting users this month
No user
Társaink
Hello mindenki
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért.

 

 vermillion keey crusade ~

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Vermillion Keey Crusade

Vermillion Keey Crusade


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

vermillion keey crusade ~ Empty
TémanyitásTárgy: vermillion keey crusade ~   vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 2:06 pm



Vermillion Keey Crusade




Becenév: ha tudod becézni a Vermillion-t, egészségedre... amúgy mindenki Keey-nek hív

Nem: férfi

Kor: pár ezer, nem emlékszem pontosan

Foglalkozás: kóborló bajkeverő fejvadász

Csoport: angyal

Avatar: Andrew Dennis Biersack






Rain




Külső tulajdonságok

Hm, nézzük csak. Első ránézésre csak egy fekete árnyék vagyok, akit észreveszel... Csak miután jobban szemügyre veszel, láthatod, hogy az az árnyék igazából egy 177 cm magas, hosszú hajú srác, jéghideg fekete szemekkel és arrogáns mosollyal. Ha valaha elgondolkodtál azon, milyen messzire lehet elmenni öltözködés terén, csak annyit mondok, megszegtem minden írott és íratlan szabályt. A feketének minden árnyalatát hordom, a kopott feketétől a hollófeketéig; ez utóbbiban pompázik a hajam is, ami akármennyire is meglepő, de nem festett. Ha a kedvem úgy tartja, egészen hosszúra növesztem, vagy levágom, ha már ráunok. Mégis, legtöbbször a derekamig ér, hacsak nem tovább, mert... Mert talán így a legjobb, még annak ellenére is, hogy sokszor nőnek néznek emiatt.



Belső tulajdonságok
Hm, itt most gondolom arról kéne áradoznom, hogy mennyire jólelkű egy teremtés vagyok... De még a vak is látja, hogy ez teljesen másképp van. Már a kinézetem is azt sugallja, hogy valószínűleg egy vagyok azok közül az önfejű, egoista seggfejekből, akiket legszívesebben kilométerekre elkerülnél, mégis mindig az utadba kerülnek. Az arrogancia a lételemem, és nincs olyan alkalom, amit kihagynék, csak hogy a földbe döngöljem valaki önbizalmát. Igaz, ha akarok, tudok én kedves is lenni, de minek? Úgy sem szokták ezt az emberek értékelni... Szerény véleményem szerint csak egyetlen negatív tulajdonságom van... Még pedig az, hogy nagyon könnyen engedem magam felbosszantani... Persze ettől még ne csináljunk belőlem sorozatgyilkost, ennyire még nem rossz a helyzet.



Élettörténet
A szél a hajamba kapott, végigsöpört a szárnyaim fekete tollain, a daimon-om hófehér bundáján. Minden olyan csendes volt, nyugodt és sötét... Tökéletes, mint ez a mai, csillagoktól mentes, téli éjszaka, amit az átlagemberek általában a kandalló mellett töltöttek a családjukkal, meleg teát kortyolgatva és régi történeteket mesélve. A hó hatalmas pelyhekben hullott, ellepte a kabátomat, a hajamat, de nem törődtem ezzel. A tekintetem valami mást keresett a gyéren megvilágított utcákon... Pontosabban valaki mást.
Egy lányt.
Csak egyetlen egyszer láttam, egy festményen, amit a szülei mutattak nekem. Csak egyetlen egyszer láttam, mégis az emlékezetembe vésődött az a kép, és nem tudtam elfelejteni. Egyfolytában láttam magam előtt azokat a jégkék szemeket, a lágy hullámokban vállára omló, sötétbarna haját, a karcsú alakját, és amikor rá gondoltam, valami szinte üvöltött bennem, hogy találjam meg minél gyorsabban.
Veszélyben volt.
Unottan mozgattam meg a szárnyaimat, amik kezdtek kissé elzsibbadni mozdulatlanságukban, majd tekintetem újra az alattam elterülő térre szegeztem. Egy raktárépület tetején álltam, a kikötő egyik távolabbi zugában, mert abból, amit megtudtam, legutóbb itt látták. Elég kevés volt az esély arra, hogy újra felbukkanjon, de meg kellett kockáztatnom ezt a látogatást, hátha még egyszer erre jár.
Gyűlöltem várni.
Valahol az agyam mélyén felderengett a gondolat, hogy nem szabad a halandók közt mutogatnom a szárnyaimat. Utoljára kiterjesztettem őket, majd elrejtettem az esetleges kíváncsi tekintetem elől. A hó egyre nagyobb pelyhekben hullott, de a lány még mindig nem bukkant fel… Már kezdtem unni a tétlen várakozást, legszívesebben távoztam volna innen, ugyanúgy, ahogy ide jöttem… hiszen semmi dolgom nem volt erre, a kikötőben, a városban. Csak a naiv remény, hogy valamikor viszontlátom a lányt a képről, az vezetett ide.
Meg kellett találnom.
Végre az utcán valami mozgást láttam, majd az árnyékból kiosont egy kapucnis alak. A daimon-ja, valami fehér, menyétszerű állat, sietősen futott utána, de így sem kerülte el a figyelmem, hogy egyikőjük sem igazán biztos abban, hova is tartanak. Ajkaim fagyos mosolyra húzódtak, ahogy elindultam a lépcső felé, amin feljöttem a tetőre. Ha sietek, még utolérem őket.
Ő volt az.
A mólón értem utol; az egyik padon ült, arcát a tenyerébe temetve, és egyáltalán nem törődött azzal, hogy a kapucnit már rég lefújta a hajáról az erős szél, hogy a hó vékony rétegben lepte el a vállait és a reszkető daimon-ját. Egy ideig csak némán bámultam a szél által szétzilált, kócos, barna tincseket, de a felismerés már akkor villámcsapásként hasított belém: megtaláltam!
Lassú, kimért léptekkel közelítettem felé, majd mikor odaértem hozzá, egy szó nélkül ültem le mellé a padra. Mikor rám nézett, elmosolyodtam, majd mielőtt meggondoltam volna, mit is mondok vagy teszek, felé nyújtottam a kezem.
- Itt nem vagy biztonságban. Gyere velem.


A hozzászólást Vermillion Keey Crusade összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Aug. 25, 2013 5:40 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 15.

vermillion keey crusade ~ Empty
TémanyitásTárgy: Re: vermillion keey crusade ~   vermillion keey crusade ~ I_icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:43 pm

Nagyon tetszett a karakterlapod. Lényegre törő, semmi huzavona. Bár maga az előtörténet részt kevésnek érzem, ennek ellenére elfogadlak. Csak az az egy szerencséd volt, hogy a jellem és a külső sok mindent elárult rólad. Foglalj avit és már mehetsz is játszani! Wink 
vermillion keey crusade ~ 858682413elfogadva_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://celestialwar.hungarianforum.net
 
vermillion keey crusade ~
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Keey ajándékai ~

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial war :: Karakterek :: Elfogadott előtörténetek-
Ugrás: