Celestial war
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celestial war

Álmaink világa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Briana Masters
Jacob Morrison
Azrael
Chatbox
Legutóbbi témák
» Mystery World
Hide park I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:57 pm by Vendég

» Mute world
Hide park I_icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:23 pm by Admin

» The mortal instruments
Hide park I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 3:26 pm by Admin

» Szörnyek világa
Hide park I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:56 am by Admin

» A Temze mentén
Hide park I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:41 pm by Seraphina Turner

» Elhagyatott raktár
Hide park I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am by Elizabeth Kira Taylor

» Törölt felhasználók
Hide park I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 9:56 am by Admin

» Duncan Calahan
Hide park I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 6:18 pm by Duncan Calahan

» Az oldallal kapcsolatos hírek
Hide park I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:47 pm by Azrael

Top posting users this month
No user
Társaink
Hello mindenki
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért.

 

 Hide park

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 15.

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Hide park   Hide park I_icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 6:22 pm

Hide park Hyde-Park-london-436373_1920_1440_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
https://celestialwar.hungarianforum.net
Vermillion Keey Crusade

Vermillion Keey Crusade


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:38 pm


tag: Seraphina *-*
music: this
notes: salala, kezdeni még mindig nem tudok. a kódmániámat pedig nem magyaráznám, ha zavar, a következő posztból kihagyom. csók.
Every sinner has a future and every saint has a past ~
Amióta csak rátaláltam és elvezettem az albérletembe, hogy maradjon ott és érezze otthon magát, nem láttam. Igazából nekem az a lakás csak dísznek kellett, csak néha jelentem ott meg, hogy a szomszédok lássák, élek még... De általában ott aludtam, ahol az éjszaka ért. Kóborló életmódot folytattam, amióta csak az eszemet tudom, nem tehetek róla, hogy kényszert érzek arra, hogy állandóan mozgásban legyek... Erre ide lettem láncolva Londonhoz, mert a kisasszony most éppen itt tartózkodott, én pedig nem vihettem ki úgy a városból, hogy a szülei ne szerezzenek erről tudomást...
Ilyenkor utáltam a fejvadász létet. Hiába biztosítottam azokat a szerencsétlen, naiv sznobokat arról, hogy a legjobb vagyok abban, amit csinálok, így is a nyakamra küldtek egy fejvadászt. Igaz, egyesek azt mondják, a magunkfajtáknak össze kéne tartaniuk... Én azt mondom, hogy ez hülyeség. Amíg nem lehetek biztos abban, hogy egy óvatlan pillanatomban nem fognak hátba szúrni, nem fogok bízni senkiben sem. Még a lányban sem... Akinek mellesleg még a nevét sem tudom, pedig hallottam a szüleitől legalább egy tucatszor. De nem emlékszem. Szégyen.
Arra viszont emlékszem, hogy még mielőtt magára hagytam volna a lakásban, hagytam neki egy üzenetet az éjjeliszekrényen, hogy ha lesz egy szabad perce, keressen meg. Megírtam neki, hol talál meg, aztán távoztam, mintha sose lettem volna... Bár talán jobb lett volna vigyázni rá, hiszen honnan tudhatom, hogy nem fog nyom nélkül lelépni? Hiszen a szüleitől is elszökött és majdnem két hetembe került, mire rátaláltam.
Egy lemondó sóhaj kíséretében dőltem hátra a padon és megvakargattam a daimon-om füle tövét. Azt mondtam volna, az enyém? A gazdatestemé. De ez a fehér farkas annyira gyönyörű, hogy ha tehetném, megtartanám. Lehet, hogy egyszer megszelídítek magamnak egyet? Mondjuk minek, ha itt van nekem Rain, akivel tökéletesen megértjük egymást? Na jó, talán a "tökéletesen" enyhe túlzás, de megvagyunk. Ugye?
Említettem már, hogy gyűlölök várni? Pedig már hosszú ideje ezt csináltam... Ha öt percen belül nem ér ide, a keresésére indulok. Kész, vége.
thanks!
Vissza az elejére Go down
Seraphina Turner

Seraphina Turner


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : London

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 3:58 pm

KINEK: Keey | SZÓSZÁM: 344 | MEGJEGYZÉS:Ha már te is, akkor én is használok ilyet Smile
Ide most nem jön semmi
Kapkodva rohantam a városban, nyomomban Celestel, hiszen találkozóm volt vele. Azzal a sráccal. Vagyis reméltem, hogy ő volt az, aki ott hagyta nekem azt a levelet. De miért is rohanok ennyire? Hiszen nem ismerem, nem tudhatom, mit akar tőlem. Nem bízhattam benne, hiszen bármikor elárulhat.
Az emberek szúrós szemmel néztek utánam, ami cseppet sem zavart, nem érdekelt, csak loholtam, mintha a pokol össze kutyája mögöttem csaholna. Celest egész úton azt kérdezte, miért rohanunk, miért ilyen sietős egy olyan emberrel találkozni, akit nem is ismerünk. Ugyan ezek a kérdések merültek fel bennem is. Nem értettem, ezért lelassítottam, majd megálltam. Zilálva kapkodtam levegő után, a sok futás miatt kipirosodott arcomról elhúztam az odatapadt hajszálakat és körbe néztem. Már nem volt messze a park. Hallottam a hatalmas szökőkút jellegzetes csobogását, a gyerekek sikongatását játék közben.
Ránéztem Celestre, aki kíváncsian fürkészte az arcom, miközben fekete orra folyamatosan a mozgott. Aranyos volt így. Mindig mosolyt csalt az arcomra, ahányszor csak láttam ezt tőle. Most sem volt másképp.
Megfogtam, majd ölbe vettem a kis bundást, aztán egy nagy sóhajjal, immár gyalog folytattam az utam.
Mindvégig arra gondoltam, hogy talán jobb lenne sarkon fordulni, eltűnni innen, elmenni, hogy még ő se találhasson rám soha többet. De tartoztam neki, azt hiszem.

Légzésem lassan visszaállt és már nyugodtabban haladtam a parkban szememmel őt keresve. Dzsekim összébb húztam magamon, nem volt valami kellemes az időjárás.
- Sera - szólt hirtelen Celest karjaimban, majd követve tekintetét, megláttam a padon fekvő férfit. Azon gondolkoztam, érdemes-e odamennem, hogy tényleg beszéljek vele. Nem ismertem, nem bíztam benne és ami a legfontosabb, nem tudhatom, hogy miért is kért találkozót. Féltem, hogy talán elvisz, vissza a szüleimhez, hogy azok pedig belekényszerítsenek egy olyan házasságba, amiben csak a szenvedés várna rám.
Döntöttem.
Már éppen fordultam volna el, hogy elmegyek, hogy elszökök a szeme elől, mikor farkas daimonja halk morgása megállásra késztetett. Tudtam, hogy észrevettek. Mindketten.
Visszafordultam, de nem titkoltam érzéseimet. A kétség, a kíváncsiság és még a félelem is kiült az arcomra, ahogy őt néztem.
Nem volt értelme már menekülni, így lassú léptekkel megindultam felé.
- Mit akarsz tőlem? - kérdeztem puhatolózva, közben fürkésző tekintettemmel végignéztem rajta.
 thanks Bubu 
Vissza az elejére Go down
Vermillion Keey Crusade

Vermillion Keey Crusade


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:49 pm


tag: Seraphina *-*
music: this
notes: lesz ez jobb, csak várd ki ~ btw - ha hirtelen eltűnnék és nem jelentkeznék sokáig, akkor kikapcsolták nálam a netet x"d
Every sinner has a future and every saint has a past ~
Egy galamb megrögzötten mászkált a padom előtt, hiába akarta őt Rain elüldözni, mindig visszatért. Sosem értettem a madarakat, és most is az ő életfilozófiájukon törtem a fejem, mert lassan az unalom kezdett erőt venni rajtam, olyankor pedig a legnagyobb hülyeség is sokáig le tudott kötni. Legutóbb unalmamban megszámoltam, hány tetőcserép van az egyik nagyobb ház tetején. Őrültség, nem igaz?
Egy ideig a füvön játszó gyerekeket is néztem, de ebből csak azt a következtetést vontam le, hogy nem kedvelem őket. Túl hangosak, túl sok velük a gond. Szerencsémre a lány, akit én keresek, már rég túl van ezen a hisztizős gyerekkoron, amitől engem a hideg kiráz, oda és vissza.
Felülök a padon és arcom a tenyerembe temetem, ahogy próbálom felidézni magamban a szüleinek a szavait. Állítólag azért szökött el, mert a szülei hozzá akarták adni valakihez, akit nem is ismert... Abból, amit sikerült kiderítenem a majdnem vőlegényről, valami nemesi család sarja volt, vagy legalábbis valami gazdag góré elkényeztetett kölyke... Egy azok közül, akiket még jobban gyűlöltem, mint az átlagos embereket. Angyalként nálam ez teljesen normális volt... Akkor most miért volt egy olyan érzésem, hogy helytelen lenne ezt a lányt visszavezetnem a szüleihez, annak ellenére, hogy ezzel bíztak meg?
Egyre nagyobb késztetést éreztem arra, hogy széttárjam a szárnyaimat, valamiért úgy könnyebben ment a gondolkodás... De tilos volt. Pedig a szél susogása a fekete tollak közt mindig megnyugtatott, segített kitisztítani a fejem...
Már épp készültem volna, hogy távozok, amikor a daimonom felmorrant, tekintetét a távolba szegezve. Én is egyből odakaptam a tekintetem és ajkaimra halvány mosoly kúszott fel, ahogy kiszúrtam a lányt a tömegben. Vártam rá... De nem csak én. Éreztem, hogy valahol a minket körülvevő emberek közt ott van az, aki rám is vadászik, aki átvenné a helyem és hazavezetné őt, ha esetleg én kudarcot vallanék.
Láttam a félelmet a tekintetében, a kétségeket is, és ez egyáltalán nem lepett meg, hiszen ki bízna meg egy olyan személyben, akinek még csak a nevét se tudja? Az viszont tetszik benne, hogy nem pocsékolja az időt a fölösleges szerencsétlenkedésre, hanem egyből a tárgyra tér. Szélesebben elmosolyodok, majd félrehúzódok a padon, helyet csinálva neki, hogy leülhessen. Rain is kissé elhúzódik, de nem veszi le rólunk a figyelő tekintetét... Azt hiszem, kezdem egyre jobban megkedvelni ezt a farkast.
- Én? Semmit. Viszont a szüleid hiányolnak. - Megrántom a vállam, mintha ez lenne a legtermészetesebb dolog a világon. Ha esetleg közbe akarna vágni, leintem, majd tovább folytatom. - Két embert is felbéreltek, hogy hazaszállítsanak...
Azt inkább nem mondom, hogy én vagyok az egyik. Miért is tenném? Hiszen én végül meggondoltam magam, és ha nem akar visszamenni, nem fogom őt erre kényszeríteni. Sőt, ha el akar tűnni, még segítek is neki. Csak kérnie kell.
- ...de gondolom, nem ok nélkül szöktél el. Ha gondolod... Segíthetek eltűnni, hogy sose kelljen visszatérned.
Vajon érdekli őt ez az ajánlat?
thanks!
Vissza az elejére Go down
Seraphina Turner

Seraphina Turner


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : London

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 7:52 pm

KINEK: Keey | SZÓSZÁM: 384 | MEGJEGYZÉS:Ez elég gyér lett, bocsi :/
Ide most nem jön semmi
Nem kerteltem. Gyorsan túl akartam esni az egész beszélgetésen, hogy aztán eltűnhessek. ahogy félrehúzódott a padon, nem mozdultam. Gondoltam, hogy nekem csinált helyet, de tudtam, hogy nem bájcsevegésre készülünk. Tisztes távolban álltam meg tőle, nem mentem a közelébe. Még mindig egészen élénken élt bennem az a fél óra, amíg hazarángatott. Akkor is ugyan ezek a gondolatok, kétségek voltak bennem. Nem tudom ki ő, mit akar tőlem. Elszöktem otthonról, a szüleim meg elég elvetemültek, hogy bárkit utánam küldjenek.
Ez be is bizonyosodott, amikor végre válaszolt nekem. Számítottam rá, de szépen elképedtem, ahogy kimondta, hogy ketten is a nyomomban vannak. De döbbenetem hamar átváltott kételkedésbe, és távolságtartón néztem tovább rá.
- Talán te lennél az egyik? - kérdeztem gyanakvón és magamhoz szorítottam Celestet. Nem akartam elengedni, mert féltem, hogy talán vele csapdába csalhat. Következő szavai mégis gyanúm ellen szóltak, hiszen segíteni akart nekem. Mégis ajánlata még gyanakvóbbá tett.
- Honnan tudhatnám, hogy nem versz át? - kérdeztem ellenségesen, bár legszívesebben nem így reagálnám le az egészet. Volt valami ebben a férfiban, ami vonzott hozzá. Olyasfajta kisugárzása volt, amit egyszerűen nem tudtam figyelmen kívül hagyni. - Miért segítenél nekem, egy idegennek, akinek még a nevét sem tudod?
Már magam sem tudom, hogy akkor miért engedtem neki, hogy elrángasson a lakásáig. Egyszerűen le kellett volna ütnöm, vagy elfutni előle, de engedtem. Bár meg tudnám érteni ezt...
- Egyébként is, emberek nem szoktak ok nélkül elszökni az otthonukból - tettem még hozzá flegmán. De gyorsan személyiséget váltottam, mikor rájöttem, hogy a legfontosabbat meg sem kérdeztem még tőle. - Mégis honnan tudod, hogy hány embert állítottak rám? - Hangom most érdeklődő volt, de még mindig ott csengett benne az ellenségesség.
Kezdtem kétségbe esni. Úgy gondoltam, ha már ennyi mindent tud, akkor biztosan ő is az egyik olyan fickó, aki utánam jött, aki haza akar vinni. De akkor ezt már megtehette volna akkor, mikor rám talált a kikötőben. Már semmit sem értettem.
Érdekelt az ajánlata, hiszen tudtam, hogy egymagam úgy sem tudok lelépni feltűnésmentesen. Segítség kellett, de nem vallottam be neki, hiszen nem bízhattam benne. Nem tudtam ki ő, nem tudtam a nevét, semmit az ég világon.
Még egy lépést is hátráltam tőle, hogy tudassam, nem bízok benne. Tele voltam kérdésekkel és csak ő adhatott nekem választ, és ez volt az egyetlen ürügyem, amiért ott maradtam. Továbbra is ott álltam kétségek közt. Bízni akartam benne. Hinni neki, hogy tényleg segíthet.
 thanks Bubu 
Vissza az elejére Go down
Vermillion Keey Crusade

Vermillion Keey Crusade


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 1:36 pm


tag: Seraphina *-*
music: this
notes: hát ez ritka sz@r lett, a következő jobb lesz, ígérem ^^
Every sinner has a future and every saint has a past ~
Hiába csinálok neki helyet a padon, csak nem ül le. A daimon-ommal egymásra nézünk, és biztos voltam abban, hogy Rain legszívesebben utasítaná a lányt, hogy üljön le, de megrántom a vállam, hogy nekem aztán tökmindegy, ha nem akarja, nem kényszerítem. Pedig biztos vagyok abban, hogy neki is kényelmesebb lenne így... De ez az ő döntése. Tekintetem most a daimon-jára siklik, a fehér görényre, aki már akkor felhívta magára a figyelmem, amikor először láttam a kikötőben. Igaz, nem sokáig néztem, mert nem nézett rám túl barátságosan, de egyébként is, a lány sokkal érdekesebb volt. Volt benne valami, ami már a legelején megfogott, amikor még csak képen láttam.
- És ha én vagyok az egyik, akkor mi van? - Felvonom az egyik szemöldököm és jelzek neki, hogy inkább üljön le, mert ez egy hosszú beszélgetés lesz, én pedig a szívemre venném, ha miattam kényelmetlenül érezné magát. Ha akarja, akár az egész padot átadom neki, csak üljön már le, mert így kissé úgy érzem magam, mintha kihallgatna.
- Nézd, ha át akarnálak verni, azt nem így tenném meg. - Tekintetem az övébe fúrom, mert van benne valami, ami vonz, ami arra kényszerít, hogy igazat mondjak neki. Az, hogy ennyire ellenséges velem, már meg sem lep, de Rain minduntalan morog, úgy tűnik, nincs ínyére a dolog. - Az indítékaimat pedig ne akard tudni... Mert igazából fogalmam sincs.
Szórakozottan elvigyorodok, mert ez így elég idiótán hangozhatott, mintha négy éves lennék és amikor a szüleim megkérdezik, miért nem vigyáztam a lapátomra a homokozóban, azt mondanám, hogy nem tudom. Ez így elég gyerekesen hangzik, de tényleg fogalmam sincs, miért akarok neki segíteni.
- Tudom, miért szöktél el... Hozzá akartak adni valami ficsúrhoz, nemde? - Közben rájövök, hogy már így is túl sokat mondtam, így csak megrázom a fejem. Na tessék, lebuktattam saját magamat... Talán jobb lesz, ha mindebből gyorsan kimagyarázom magam.
- Én vagyok az egyik személy, akit rád állítottak... A másik fejvadász kilétét még nem tudom, de most is itt van, figyel minket. - Megrántom a vállam, de ha valamit akarna mondani, leintem, hogy még nem fejeztem be, ne szóljon közbe. - Most biztos feltetted magadnak a kérdést, hogy akkor miért nem vittelek haza akkor, amikor megtaláltalak a kikötőben. Abból, amit a szüleid mondtak, a "vőlegényed" hiányol... De gondolom, ha elszöktél otthonról, ezt nem tetted ok nélkül, és ha nem akarod, én nem foglak arra kényszeríteni, hogy visszamenj.
Valamit tudtam arról, milyen az, ha elszöksz azoktól, akik rád akarják erőltetni az akaratukat. Én is elszöktem a fajtársaim közül, mert hogy őszinte legyek, baromira nem érdekelt az egész futkosásuk a Por után, az eszement vadászat valamire, amiről nem is tudják, hogy néz ki. Hülyeség ez az egész, legalábbis szerintem, így egy szép, napfényes napon fogtam magam és eltűntem a többiek közül, azzal a céllal, hogy eltűnjek a mennyből és új lappal kezdjek itt, a földön. Talán ezért tudtam, milyen érzés az, ha rád akarnak erőszakolni valami olyat, amihez semmi kedved.
- Nézd, én tudom, milyen az, ha mások akarják irányítani az életed. Okod volt arra, hogy elszökj, de ha itt maradsz, az a másik előbb vagy utóbb el fog kapni, ha már én lepasszoltam ezt a megbízást. Segíthetek eltűnni, vagy ha nem akarod, akár el is tűnhetek... De nem vagy itt biztonságban.
Tekintetem mindvégig az arcát fürkészi, de néha gyanakodva körülnézek, van-e valahol valamilyen gyanús alak, de nem látok semmit. Csak ezután érzem elég biztonságosnak a területet ahhoz, hogy egyáltalán megforduljon a fejemben az, hogy bemutatkozzak.
- Egyébként elfelejtettem bemutatkozni... Keey vagyok. - Ha leült, akkor felé fordulok és úgy nyújtok kezet neki, ha pedig még mindig áll, akkor odalépek hozzá, és csak ezután teszem ezt meg. Általában nem szokásom a saját nevemmel bemutatkozni, álneveket használok, de ha egyszer el akarom nyerni a bizalmát, akkor ez a minimum, hogy nem hazudok neki, igaz?
thanks!
Vissza az elejére Go down
Seraphina Turner

Seraphina Turner


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : London

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 3:55 pm

KINEK: Keey | SZÓSZÁM: 567 | MEGJEGYZÉS:Ez sem lett a legjobb :/
Ide most nem jön semmi
Tudtam, hogy szüleim utánam fognak küldeni valakit, de arra nem számítottam, hogy két alak is a nyomomban van. Kicsit túlzásnak gondoltam. Aztán hallva válaszát kérdésemre, felmerült bennem a gondolat, hogy a második ipse, lehet, hogy nem is miattam van itt.
Néma invitálására immár helyet foglaltam mellette, de még így is a pad másik oldalához húzódtam és elengedtem végre Celestet is.
Ki sem kellett mondania, biztos voltam benne, hogy őt is felbérelték, de már csak azért is maradtam, mert érdekelt. Érdekelt mint ember, és érdekelt az is, hogy miért osztja meg velem mindazt amit tud, mikor csak fognia kellene és elvinni a szüleimhez. Össze voltam zavarodva, már nem értettem semmit. Farkasa morgott, ami meglepett, hiszen a férfi tekintetében semmi ellenszenv, vagy harag nem volt.
Bármennyire próbáltam, nem tudtam nem hinni neki. Túl őszinték voltak a szavai, a pillantása.
- O... - reagáltam le egy mosollyal együtt, mikor az indítékairól beszélt, vagyis azok hiányáról. Fogalmam sem volt, miért változott meg hirtelen a véleményem, de már nem tartottam tőle úgy, mint az elején. Vigyora megnyugtatott és rájöttem, mennyire is tetszik nekem ez.
De azonnal lehervad a mosolyom, mikor kijelentette, hogy tudja, miért szöktem el. Nagyot sóhajtottam és bólintottam.
- Tudom, gyerekesnek tűnhet a viselkedésem, de a szüleim magukhoz akartak láncolni meg persze egy idegenhez - mondtam egy fintorral. - Igazából hosszú történet - vontam meg a vállam és végigsimítottam Celest hátán. Nem lepett meg, hogy ezt is tudja, hiszen már sejtettem, hogy ő a másik, aki azért jött, hogy hazavigyen. Ezért sem reagáltam túlzottan hevesen, mikor végre bevallotta. Csak arra kaptam fel a tekintetem, hogy azt monda, a másik is itt van valahol. Nem néztem körbe, nem láttam értelmét, hiszen nem ismerem. Bárki lehet és túl feltűnő sem akartam lenni.
Azon viszont kissé eltátottam a szám, amit ez után mondott. Eléggé ledöbbentem ahhoz, hogy megszólalni se tudjak, csak néztem rá, mint sült bolond.
Hihetetlenül kíváncsi voltam, tudni akartam, hogy miért segít nekem, de mivel már kaptam egy nem éppen kielégítő választ, nem tettem fel újra a kérdést, ahelyett, máshogy fogalmaztam meg.
- Hogyan akarsz nekem segíteni? - kérdeztem érdeklődve. Talán úgy tűnhettem, mint aki beadja a derekát. Így is volt, de úgy éreztem, azért illene tisztáznom vele egyet s mást. - Hálás vagyok neked amiért segítesz, de nem fogok bízni benned - mondtam ki nyíltan. - Mégis azt hiszem, egy próbát megér ez az egész. Kíváncsivá tettél, és én szeretnék mindent tudni. - Elég furcsán jött ki ez a szöveg, de én értettem, nekem ennyi elég is volt. Az már nem érdekelt, ő hogyan értelmezi. nílt ember vagyok, de azt még sem mondhattam, hogy ő róla akarok mindent tudni, mert így volt. Ha segít nekem, egy ideig egymásra leszünk utalva, így az együtt töltött idő alatt, talán sikerül kiismernem. Persze csak akkor, ha nem vágja át a fejem és első alkalommal visz engem a szüleimhez. De azt hiszem ennyi kockázatot megér. Ha vissza is kerülök az otthonomba, majd elszökök újra, de akkor soha többet nem fogadok el semmilyen segítséget senkitől.
Gondolataimból az szakított ki, hogy újra megszólalt. Bemutatkozott és a nevére összeráncoltam a homlokom. Elég érdekes volt, azonnal az jutott eszembe, hogy ez tuti, nem igazi név, csak valami kitalált. Most így bízzak meg benn?
De nem kérdeztem rá. Elfogadtam a felém nyújtott kezet, majd elmosolyodtam. Biztos voltam benne, hogy tudja a nevem, de a belém nevelt jó modor miatt, én is megtettem.
- Sera vagyok, ő pedig itt Celest - mutattam görényemre. Majd ahogy túl voltunk a formalitáson, mélyen a szemébe néztem, hogy tudja, csak rá várok. - Mivel kezdjük? Mit tegyünk? - kérdeztem tettre készen.
 thanks Bubu 
Vissza az elejére Go down
Vermillion Keey Crusade

Vermillion Keey Crusade


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : a hátad mögött nézted már?

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 8:30 am


tag: Seraphina *-*
music: this
notes: na, ez nem lett a legjobb, de majd belejövök még ~
Every sinner has a future and every saint has a past ~
Végre leül, amiért kifejezetten hálás vagyok neki, mert már kezdett fájni a nyakam a folytonos felfelé nézéstől. Igazából kissé bánt, hogy még így is elhúzódik a pad túlsó végébe, de hát nem fogom emiatt figyelmeztetni. Talán ezt amiatt tette, mert Rain még mindig ellenségesen morgott. Ez az egyetlen negatívuma ennek az egész daimon-dolognak, hogy ő nem hozzám tartozik, hanem a gazdatestemhez, így nincs rá befolyásom. Igaz, már megtanultam nem odafigyelni rá, de másokat zavarhat... Ráadásul ha fenn akarom tartani azt a látszatot, hogy átlagos ember vagyok, muszáj lesz megtanítanom együttműködni ezt az állatot.
- Tariru, Rain. - Halkan, de határozottan szólok rá a farkasra, aki behúzta a fülét-farkát, és az ölembe hajtotta a fejét. Bocsánatkérően vakargatom meg a füle tövét, miközben továbbra is a lányhoz beszélek. Kissé megnyugtat, hogy elmosolyodik, de nem vagyok ebben biztos, hogy ez most a bizalom jele, vagy csak ezzel akar elvakítani, hogy elfeledkezzek erről.
- Nem, nem tartom gyerekesnek. Szerintem teljesen logikus, hogy nem hagyod, hogy irányítsák az életed. - Rákacsintok, majd amikor közli, hogy ez igazából egy hosszú történet, megrántom a vállam. Én nem sietek sehova. - Van időnk, ha gondolod, meghallgatom.
Amikor megemlítem a másik fejvadászt, ösztönszerűen nézek körül, de annyi hátrányom van, hogy fogalmam sincs, hogy néz ki. Éreztem a jelenlétét, amióta csak kiléptem a megbízóim otthonából, de még mindig nem tudtam, hogy nézhet ki. Kissé sarokba szorítva éreztem magam, utáltam, hogy nem tudtam, ki jár a nyomomban... De azt tudtam már most, hogy ha rátalálok, csúfos véget ér és elérem, hogy a lelke a pokolban rohadjon el.
Viszont a lány kérdésére felkapom a fejem, mert hogy őszinte legyek, fogalmam sincs, hogy akarok neki segíteni. Csak egyetlen tervem volt, elnyerni a bizalmát és eltűnni vele innen, mielőtt az a másik a nyomára akad. Mindig egy lépéssel mögöttem volt, és jelen pillanatban akár már kettővel is, tekintve, hogy ha próbálná őt elrabolni mellőlem, minden bizonnyal kést vágnék a szívébe.
- Nem várom el, hogy megbízz bennem... Elvégre is én se bíznék magamban. - Halkan felnevetek, az ujjam köré csavarok egy hosszabb, fekete hajtincset, ami eddig az arcomba hullott. Kivételesen hálát adok az egeknek azért, mert reggel eszembe jutott összekötni a majdnem a derekamig érő loboncot, így valamennyire bizalomgerjesztőbben nézek ki, mint korábban. Kevésbé... vészjóslóan. - Hm... tekintve, hogy még mindig a nyakunkon ül az a másik, először tőle kell majd megszabadulni. A többit meg majd kitalálju... vagyis te találod ki, én pedig egyszerűen segítek megvalósítani, amit szeretnél.
Az ajkamba harapok, mielőtt még több mindent mondanék, ami talán nem lenne itt és most helyénvaló, mert még nem ismerjük egymást annyira, hogy ne értse félre az efféle szavakat, amik megfogalmazódtak a fejemben. Sőt, egyáltalán nem ismerjük még egymást, de remélem, hogy ez meg fog változni. Titkon remélem, mert... Azért kaphatnék egy esélyt, nem? Főleg, hogy már eldöntöttem magamban, hogy nem fogom hazavinni és ha ezt bárki más próbálja megtenni, azt is megakadályozom majd.
Amikor bemutatkozik, néhányszor gondolatban megismétlem, ízlelgetem a nevét, majd észbe kapok, hogy majdnem elfeledkeztem a daimon-om bemutatásáról. Zavartan elmosolyodok, majd fejemmel a farkasom felé bökök, akinek a feje még mindig az ölemben pihen.
- Ő itt Rain. - Ujjaim a fehér bundába temetem, gyengén bele is markolok, megsimogatom. Remélem, hogy Sera szemet huny efölött és elhiszi, hogy csak kissé szétszórt vagyok mostanában... Hm.
- Először meg kell szabadulnunk az üldözőnktől, vagy legalábbis lerázni, amíg ki nem találjuk, hogyan tovább... Aztán a terveidhez fogunk igazodni. - Ha már nekem nem voltak terveim... És eszem ágában sem volt rejtőzködni. Még mit nem, úgyse engedné a fene nagy büszkeségem.
thanks!
Vissza az elejére Go down
Seraphina Turner

Seraphina Turner


Hozzászólások száma : 10
Join date : 2013. Aug. 25.
Tartózkodási hely : London

Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitimeCsüt. Aug. 29, 2013 10:43 am

KINEK: Keey | SZÓSZÁM: 561 | MEGJEGYZÉS:Csak rajtad áll a döntés Razz
Ide most nem jön semmi
Farkasa lehiggad, legalább is úgy tűnik, mikor rászól. Mégis nagyon furcsálltam azt, ami köztük ment. Mintha nem lennének egy hullámhosszon, vagy csak nagyon jó színész a férfi. Ez pedig számomra semmiféleképpen sem előnyös. Ha tényleg így van, akkor itt van még egy ok, amiért nem bízhatok benne. Az is megfordult a fejemben, hogy mindvégig, bármit amit mondott nekem, az mind hazugság. De ezt a gondolatot gyorsan kivertem a fejemből, hiszen a tekintete nem hazudhat... talán. Őszinteség és elszántság volt szemében, és nekem ennyi elég volt, hogy leüljek mellé, ezzel némi bizalmat adva neki.
Hálásan néztem rá, mikor azt mondta, nem tartja gyerekesnek a viselkedésemet. Annyira furcsa volt nekem ez a férfi, hiszen az lenne a dolga, hogy hazavigyen, hogy átadjon a szüleimnek, de ő nem akarja ezt. Nem lenne szabad vele beszélnem, nem kellett volna leülnöm mellé, hiszen ha úgy vesszük az ellenségem, de nem tudtam nemet mondani. Vonzott magához, egyszerűen nem tudtam csak úgy otthagyni. Volt benne valami, ami felkeltette az érdeklődésemet.
- Hát jó - mondtam egy sóhajjal. - A szüleimmel egyességet kötöttünk. Nekem minden vágyam az volt, hogy világot lássak, hogy festhessek, hogy népeket, kultúrákat ismerjek meg. A szüleim azt mondták, ha mindent megtanulok, ha képes leszek egymagam intézni a család ügyeit - mert ha ők nem lesznek, valakinek tovább kell vinni -, akkor elmehetek, addig, amíg a kötelességem haza nem hív - elfintorodtam. - El sem indultam, de már a nyakamba sóztak egy kötelességet. Évekig keményed tanultam, hogy minél hamarabb leléphessek, hogy megvalósíthassam az álmom, mindeközben a szüleim azon gondolkoztak, hogyan verhetnek át, hogyan marasztalhatnának. Inkább hozzáadnak egy idegen ficsúrhoz, nehogy lelépjek. Úgy tűnik manapság már a saját szüleiben sem bízhat az ember. - Dühös lettem, miközben meséltem, éppen ezért, meg sem szólaltam ezután egy darabig. Sorozatos mély levegővétellel próbáltam nyugtatni magam.
Meglepődtem szavain, egyben mosolyt csalt az arcomra, ahogy viselkedett. Aranyos volt. Egy szempillantás alatt sikerült megnyugodnom.
- Szóval én vagyok a csapat esze, mi? - kérdeztem gúnyos mosollyal. - Rendben, ha én hordom a nadrágot, azt kell tenned, amit én mondok! - Ötletem sem volt, hogy ebben mi is olyan vicces, mármint ebben az egész helyzetben, de előjött belőlem a játékos énem, és abban a pillanatban nem tudtam arra gondolni, hogy talán hamarosan visszatoloncolnak a szüleimhez. Egyszerűen örültem, hogy nem vagyok egyedül, hogy nem egymagamnak kell kivergődnöm ebből a gödörből. Sokkal tartozok ennek a férfinak, és talán nem is bánom, hogy minden így alakult.
Végre aztán a nevét is megtudom. Igen furcsa, ritka név, mégis illett hozzá. Rainra is rámosolyogtam, mikor bemutatta, aztán elgondolkoztam. Próbáltam kitalálni, hogy  mi is legyen most. Ránéztem Celest-re, aztán végre megvilágosodtam. Hófehér bundáját látva, máris tudtam, hogy hova lenne érdemes elmenni. Hirtelen tört rám az izgatottság és felpattantam, de daimónom az a padon maradt és megrázta a fejét.
- Nekem volna egy ötletem. - Nem törődtem Celestel, aki megfogadta a szemét, aztán inkább elfeküdt a padon. - Észak. Északon van egy kis kikötőváros, Trolesum. Ott biztosan ellenénk egy darabig - ecseteltem az ötletemet kissé gyorsan és hadarva. Ilyen az, amikor lázba jövök. Már csak maga a gondolat, hogy elmehetnénk Trolesumba, teljesen felvillanyozott. - Azt nem tudom, hogyan tudnánk lerázni a másikat, de Trolesum a legjobb hely, hogy újra kezdhessek... - hirtelen haraptam el a mondatom végén és éreztem, hogy halvány pír csípi az arcom. - Vagyis kezdhessünk mindent, ha te is benne vagy. Talán kiszökhetnénk valahogy a városból. - Újra lehuppantam a padra, de már nem néztem a köztünk lévő távolságot. Ahhoz túlságosan elgondolkoztam. Törtem az agyam valami jó ötlet reményében.  
 thanks Bubu 
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hide park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hide park   Hide park I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hide park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial war :: Játéktér-London :: Belváros-
Ugrás: