Celestial war
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celestial war

Álmaink világa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Briana Masters
Jacob Morrison
Azrael
Chatbox
Legutóbbi témák
» Mystery World
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:57 pm by Vendég

» Mute world
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:23 pm by Admin

» The mortal instruments
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 3:26 pm by Admin

» Szörnyek világa
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:56 am by Admin

» A Temze mentén
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:41 pm by Seraphina Turner

» Elhagyatott raktár
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am by Elizabeth Kira Taylor

» Törölt felhasználók
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 9:56 am by Admin

» Duncan Calahan
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 6:18 pm by Duncan Calahan

» Az oldallal kapcsolatos hírek
Elhagyatott raktár I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:47 pm by Azrael

Top posting users this month
No user
Társaink
Hello mindenki
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért.

 

 Elhagyatott raktár

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 15.

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 1:21 pm

A város szélén álló régi, romos raktárépület, ami közkedvelt szórakozóhely a suhancoknak. Veszélyes, de ez nem sokakat érdekel.
Húsz éve tűz ütött ki, akkor is pár kölyök úgy találta, hogy a használaton kívüli raktárban, milyen jó is lenne tábortüzet gyújtani. A vége az lett, hogy a fél raktár leégett. A hatóságok körbekerítették az épületet és lezárták. Ám még ez sem állította meg a gyerekeket. Azóta is közkedvelt szórakozó hely, a tágas, romos belsővel. Az ablakai betörtek, egy jókora darab hiányzik a tetőből, mégis igen stabilan áll a helyén, de nem tudhatjuk biztosra, hogy meddig bírja.
Vissza az elejére Go down
https://celestialwar.hungarianforum.net
Elizabeth Kira Taylor

Elizabeth Kira Taylor


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 2:51 pm

Elhagyatott raktár 265134_178079935589377_5613134_n_www.kepfeltoltes.hu_Elhagyatott raktár 70363f96cd1eb0a9f4becd4481552092d54ce078_www.kepfeltoltes.hu_
Azrael & Elizabeth

Ez a nap azon ritka alkalmak egyike, mikor csak úgy magamtól elhagytam a házat és nem a bátyámat vártam odahaza. Sokan mondják, hogy biztosan megőrültem, hiszen mióta elment, alig akarom elhagyni az otthonom, csak őt várom vissza. Persze iskolába jártam, de mindig alig vártam, hogy hazaérhessek abban reménykedve, hogy ő is otthon lesz. Ám mégis csalódnom kellett.
Nem volt kedvem a belvároshoz, az emberek sokaságához, ezért a külváros felé vettem az irányt. Néztem egy darabig a játszótéren játszadozó gyerekeket, az aggodalommal figyelő szülőket, aztán már mentem is tovább. Jóval messzebb elkerültem a belvárostól, mint szerettem volna. Egészen a régi raktárépületig jutottam, ami London tényleges vége. Emlékeztem, hogy először a bátyám hozott el ide, hogy jól beijesszen, azzal, hogy itt szellemek járnak. Mondanom sem kell, alig értünk ide, de én már sírva fakadtam és könyörögtem, hogy menjünk haza. Alig lehettem tíz éves. Olyan kis hiszékeny voltam, főleg, hogy a bátyám mondta ezt. Mindent elhittem Aldennek, hiszen felnéztem rá, számomra mindig ő jelentette a családot, a védelmet. Bíztam benne, akár meg haltam volna érte. Nem mintha most nem így lenne, de már régen nem láttam. Attól féltem, hogy talán meg sem ismerem, ha megérkezik, de lehet, hogy ő se engem.
Észre sem vettem, hogy megálltam a raktár előtt és mosolyogva játszottam le magam előtt az emlékeket. Azon az éjszakán annyira sírtam, hogy nem mentünk be. Utána még vagy két hétig mellette is aludtam, mert féltem egyedül. Gyorsan megtanulta, hogy nem szabad ijesztgetnie ilyen ostobaságokkal, mert csak ő jár rosszul. De nem úgy tűnt, mint akit zavar a dolog, de nem is hozott ide soha többet.
Arra lettem figyelmes, hogy Inu mellettem ücsörög és morog az épületre.
- Mi a baj? - kérdeztem kíváncsian. Éreztem a nyugtalanságát, de nem értettem ennek az okát. - Talán az emlékek miatt vagy ilyen? Tudjuk, hogy szellemek nincsenek - nevettem és megvakargattam a füle tövét, mire csak bólintott egy nagyot.
- Ez komoly? - kérdezte daimonom, mikor megtaláltam a kerítés mentén azt a lyukat, ahol be szoktak szökni a gyerekek.
- Ne fossál már! - néztem rá a kutyára. - Fényes nappal van, nincs itt senki. be akarok kukkantani, még úgy sem voltam benn. - Azzal már be is bújtam a lyukon, majd megvártam mire Inu is becammog halk morgással, amin csak jót mosolyogtam.
Lassan, megfontoltan haladtunk az épület felé, mert ha már nem is hiszek a szellemekben, azért a gyerekkori emlékek megmaradnak. Volt bennem félsz, de az, hogy itt volt velem Inu, és nappal is volt, azért kicsit segített nekem.
Erősen kapaszkodtam rá a bejáratra, hogy ki tudjam nyitni, mert azért eléggé nehéz egy dög volt, de láss csodát, sikerrel jártam. Pont annyira nyitottam ki, hogy be tudjunk kukkantani, de amint bedugtam a fejem, elakadt a szavam. A raktár közepén, egy ember állt háttal nekem, de nem ez volt az, ami miatt padlót fogtam, hanem mert szárnyai voltak.
Vissza az elejére Go down
Azrael

Azrael


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 17.

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 5:51 pm

Elizabeth

Jószerével eseménytelen napom volt, nem tudom mikor unatkoztam utoljára ennyire mint ma. Talán akkor amikor a földön éppen aranykorát élte a világ, na az rendkívül unalmas volt, nem tudom miért. A délelöttöm emberi tevékenységekkel ment el, fotózásra mentem, hogy valami jót is cselekedjek ezzel a porhüvellyel amit átmenetileg megszálltam, mivel hát mégis csak angyal volnék vagy mifene. Annyira nem élvezem, de szerencsére a jellemem nem áll olyan messze Danielétől, akinek a testében lakom, így nem tűnt fel eddig senkinek hogy valami más lenne. Még jó is, csak kínos kérdések sokasága lenne, ami meg nincs ínyemre kicsit sem. Mindenesetre unalmas a nap, és a mosómedvém sem épp beszédes, bár nem is ellenséges ami külön öröm. Még azt is hagyja hogy megfogjam, lehet hogy barátok is lehetnénk? Gonoszkás kis mosoly kúszik az ajkaimra, mire a fotós lecsap, maradjak így! Kedvem lenne a szemeim forgatni, de mégsem teszem, tűröm a vakuvillogást és helyezkedek mikor azt mondják. Igazán felfelé viszem a karrierem, népszerű modellnek számítok már, azaz nem én hanem Daniel. Ch tiszta jó, mivel emberi test, igényei is vannak, mennyivel jobban érezném magam a magam fényes valójában, de még így is jobban hasonlítok magamra mint az átlag. Na mindegy, ahogy vége lett ennek a borzalomnak, elindulok ebédelni valamit, az egyik közeli kis gyorskajáldába egy gyros-ra hasonlító dolgot eszek, sok salátával, hiszen vékonynak kell maradnom, hogy jó alakom legyen továbbra is.

Az ebéd után sétával telik, mígnem kiérek a város szélére, ahol egy elhagyott gyárépület árulkodik csak róla, hogy itt már semmi nincs ami említésre méltó része lenne a városnak. Angyalok városa mi? Egyre többen szállunk le ide, de hogy minek? Nekem itt kell maradnom a küldetésem miatt, de mások... Gabriel elképzelésem sincs miért jött le, és miért marad. A gyár területére érve belépek, és becsukom az ajtót, erősebb vagyok mint egy ember így ez nem jelent problémát, a daimon követ mindenüvé. Idegesítő kis jószág, de néha hasznos, azt aláírom. A raktárépület kellően tágas és tiszta ahhoz képest hogy tán évek óta áll üresen és elhagyatottan. Ledobom a kis táskámat, ami iylen vállra akaszthatós rockertáska, és ledobom a felsőm. A mosómedve felmászik egy nagyobb dobozra, és onnan szövegel.
- Biztos hogy jó ötlet ez angyal? És ha valaki meglát? - aggodalmaskodik, mint mindig.
- Ugyan ki a halál járna erre ilyenkor? Majdnem hét óra van, ez már estének számít itt... - válaszolok, és behunyt szemekkel koncentrálni kezdek, arra hogy megjelenjenek a szárnyaim. Kitárom, fekete tollas jelenésként látszik, és jólesően nyújtózkodom én is, hiszen így mégis csak sokkal kényelmesebb, de ekkor egy elfojtott nyögést hallok meg, mire azonnal megperdülök a tengelyem körül, és még aközben cuskom össze a tollas csodákat. Lesz nekem hajjaj ha ezt megtudják odafent... A nőre nézek feketével kihúzott kék szemeim, még jegesebbnek tűnnek, mint szoktak.
- Mi a fenét csinálsz te itt ilyenkor? - az ingem után nyúlok, és felveszem, beszéd közben gombolom be, lazán a nyaknál egyet sem gombolok be. A mosómedvén is hasonló érzések vannak, meglepődés és idegesség, idegesen néz rám, amit kivételesen viszonzok.
- Oké tudom, hogy megszívhatom Gino nem kell mondanod... - sóhajtok fel.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Kira Taylor

Elizabeth Kira Taylor


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 8:13 pm

Elhagyatott raktár 265134_178079935589377_5613134_n_www.kepfeltoltes.hu_Elhagyatott raktár 70363f96cd1eb0a9f4becd4481552092d54ce078_www.kepfeltoltes.hu_
Azrael & Elizabeth

Reggel, mikor felkeltem, azt hittem normális, monoton nap elé nézek. De ez az elmélet már akkor megdőlt, mikor elindultam egymagam sétálni, majd betértem a raktárépületbe egy kis nosztalgiázásra. Mikor megláttam odabenn azt az alakot, az első gondolatom az volt, hogy tuti nem fogok nosztalgiázni, a következő pedig az, hogy nekem végem. Biztos voltam benne, hogy valami olyat láttam, amit nem lett volna szabad.
Ahogy megfordult, és a hollófekete tollas szárnyak eltűntek, olyan érzésem volt, mintha egy picit belesajdulna a szívem, de nem értettem, hogy ez miért van. Szinte lassított felvételként éltem meg, ahogy megfordult, a szárnyai eltűntek, és arcára kiült haragtól megremegtem. Hangja éles volt, ami másokat biztosan meghátrálásra késztetett volna, de senki másnak nincs akkora kíváncsisága mint nekem. megijedtem, hogyne, hiszen valami olyasmit láttam, amit hihetetlen, mégis kihúztam magam és beljebb léptem, mellettem pedig Inu jött.
- Ki vagy te? - kérdeztem kíváncsian, és alig két méterre megtorpantam. Eredetileg azt akartam kérdezni, hogy »Mi“, de elég emberi volt, szóval nem akartam pofátlan lenni. Aztán, ahogy jobban megnéztem az arcát, rájöttem, hogy láttam már valahol, méghozzá valamilyen magazinban. Modell, egy igazi híresség, nekem még sem jutott eszembe a neve.
- Nem kockázatos a hírnév, ha ilyen súlyos titkaid vannak? - Csak nem tudtam befogni. Csak úgy kicsúszott a számon, de nem zavartattam magam, csak tovább fürkésztem.
Próbáltam eldönteni, hogy tényleg jól láttam azt, amit, vagy csak képzelődtem. Az árnyékok játéka igen furcsa dolgokat tudnak idézni az ember képzeletében.
Bár nem is tudtam, hogy mi lenne a legjobb. Ha igaz lenne, akkor valószínűleg nagy szarban vagyok, de ha csak képzeltem, akkor meg nagy mázlista vagyok. Próbáltam is úgy tenni, mintha semmit nem láttam volna, de biztos vagyok benne, hogy első tíz másodpercben, mikor még az ajtóbán álltam, minden leolvasható volt az arcomról.
- A nevem Elizabeth - mutatkoztam be kedvesen. - Téged, hogy hívnak? - kérdeztem érdeklődve, mert ugyebár az arcát láttam, de a nevére nem emlékszem.
Vissza az elejére Go down
Azrael

Azrael


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 17.

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 6:45 pm

Elizabeth

Na persze, ilyen az én formám, ez is ennek az egész hülye világnak a hibája hogy ez az ember, ez a nő meglátott. De ez még csak hagyján, minden idegszálam pattanásig feszül, és várom hogy lecsapjon a mennykő, hogy megbüntessenek ezért, de.... nem történik semmi. Elképedve meredek a daimonra, az meg vissza rám.
- Ez most... miért nem történt semmit? - kérdezi érdeklődő pofival a mosómedve, mire megrázom szőke fürtjeim, fogalmam sincs, de a hangulatváltás elég drasztikus, ahogy az előbb még a nőre förmedtem, most meg mintha ott sem lenne. Bár sajnos nagyon is itt van, így kénytelen kelletlen szedem össze magam, és végigmérem. Fiatal és csinos és... ezer százalék hogy látta a szárnyaim. A csodás fekete tollas szárnyakat, amilyen árnyalatú nincs még egy, hiszen minden angyal más, így a szárnyak mérete és színe is más sok esetben. Az enyém pl fekete, de ez nem a gonoszság jele, csak egy szín, jelentése is van de ki tudja micsoda? Kellemetlen mosoly jelenik meg vékony ajkaimon, olyasmi amit akkora lelkesedéssel kapott el a fotósom délelőtt, és körbefordulok a tengelyem körül. Egészségesen egoista vagyok, de lássuk be van mire, és nem csak nekem, Danielnek is lenne ha nem épp én laknék benne. Azt hiszem kedvelném a srácot, hasonlít rám egy kicsit, csak a daimon nem kedvel, de ez érthető is. Bár meglepően jól kijövünk a helyzet ellenére. Kéretlen háziállatka...
- Daniel Crowley a nevem, modell vagyok... - mosolygok, mivel ez akár félig igaz is lehetne, de azért ha már egyszer úgyis lebuktam, és még csak meg sem büntettek érte hozzá tehetem a másik felét is a dolognak.
- Súlyos titkok, és most már a tiéd is. Erről nem beszélhetsz senkinek, az angyaloknak nem szabad mutatkozniuk emberek előtt szárnyakkal... - teszem hozzá, megvallva hogy mi vagyok, és megerősítem a nőt, hogy nem optikai csalódás volt hogy látta a szárnyaim. Sajnos, pedig de jó lenne ha el tudnám vele hitetni de nem fog menni, ahhoz sajnos túl erős a jelleme. Ch... fene már. A hírnév meg, bizonyítsa be valaki hogy nem vagyok ember. Arra az időre elhagyom a testet, újra meg tudom szállni, szóval nem aggódok ilyesmi miatt.
- Amúgy Azrael vagyok, arkangyal vagy valami olyasmiféle, szeráf ha ez így mond valamit - teszem hozzá, és még mindig szorongok egy kicsit, és közelebb sétálok a mosómedvéhez, aki éberen figyel, és kósza mozdulattal megsimogatom. Nem húzódik el előlem, de hátracsapja a füleit, nem mindig viseli el az érintésem, pedig még így is jobb a viszonyunk mint sok más angyalnak az ember daimonjával. Van érzékem az állatokhoz na.
- És mégis mi a fenét csinálsz egy ilyen elhagyatott helyen? Veszélyes hely ez ilyenkor az embereknek... - nekem nem, én meg tudom magam védeni, de hát én több vagyok mint ember, és ez egy tökéletesen szép állapot.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Kira Taylor

Elizabeth Kira Taylor


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 9:28 am

Elhagyatott raktár 265134_178079935589377_5613134_n_www.kepfeltoltes.hu_Elhagyatott raktár 70363f96cd1eb0a9f4becd4481552092d54ce078_www.kepfeltoltes.hu_
Azrael & Elizabeth

Érdeklődve figyeltem az ismerős ismeretlen és daimónját. Mintha vártak volna valamire. Aztán a kis mosómedve megszólalt, értetetlen volt. Akkor mit mondjak én? Az előbb majdnem leharapták a fejem, most meg mintha ott se lennék. Ki érti ezt?  
Az a kelletlen mosoly, ami aztán a férfi arcára ült, még jobban csodálkozásra késztetett. Már tényleg nem értettem semmit. Teljesen összezavarodtam. Jobbnak láttam minél hamarabb lelépni, de túl kíváncsi vagyok ahhoz, hogy hátat fordítsak és lelépjek.
Inu mellette hegyezte a fülét, minden idegszála pattanásig feszült. Kész volt harcba bocsátkozni, ha netalántán el akarnának hallgattatni minket örökre.
Bemutatkozására elmosolyodtam. Kezdtem benne reménykedni, hogy talán még sem lesz itt vége mindennek, túl fogom élni a dolgot. Folytatta, amitől leesett az állam, de hevesen bólogattam is, hogy én ugyan nem szólok senkinek egy szót sem. Az kellene még, hogy levadásszanak.
- Angyalok? - kérdeztem döbbenten. - Miért nem szabad megmutatnotok a szárnyaitokat? - A kíváncsiságom erős és szeretek mindenről tudni. Nagy bajom ez, de hát addig amíg nem halok bele, kielégítem a kíváncsiságom. Soha nem hittem az angyalok létezésében, de amit láttam, és amit ez a férfi mondott, biztosított az ellenkezőjéről. Angyalok igenis vannak, és éppen az egyikkel beszélgetek. Tök jó...
- Azrael - ízlelgettem a nevet egy darabig, aztán bólintottam egy nagy mosollyal, jelezve, hogy felfogtam. - Akkor ez a Daniel egyfajta emberi álnév neked? Amúgy miért vagy itt? Nektek, angyaloknak nem az égben lenne a helyetek, a mennyországban vagy hol? Sokan vagytok még itt? Miért jöttetek le ide? - kérdeztem izgatottan. Mindent tudni akartam, azonnal, első kézből.
- Csak annyira veszélyes nekem ez a hely, mint neked, mikor itt nyitogatod a szárnyaidat - mondtam felhúzott orral. Ne oktasson ki engem egy szárnyas ember, arról, hogy mi veszélyes és mi nem az. - Tudod, közkedvelt szórakozó hely ez. Ha nem én jöttem volna, rosszabb helyzetbe is kerülhettél volna. Nem mindenki olyan titoktartó, mint én vagyok.
Inu leült mellém és a másik daimont méregette. Furcsála, hogy mikor a férfi hozzá ért, nem úgy viszonyult, mint a legtöbb daimon. Nekem is szemet szúrt, de nem értettem az okát. Végül puhatolózva rákérdeztem a dologra.
- Az angyaloknak is van daimónjuk? - kérdeztem, miközben hol a mosómedvére, hol az angyalra néztem.
Vissza az elejére Go down
Azrael

Azrael


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 17.

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 6:42 pm

Ahogy nem történik semmi kezdek megnyugodni, bár azt nem mondanám hogy nirvana közeli ez az állapot, hiszen az enyhe túlzás lenne. Bár hogy nem jelent még meg itt égi jelenés mindenesetre jó jel.
- Fogalmam sincs Gino... ilyen még nem volt...- szólalok meg az állatra ézve, és csak utána fordulok a nő felé újra. Talán még nem is egészen nő, talán Daniellel egyidős, hiszen ő is valahogy húsz körül lehet, és aköré saccolom Elizabeth-et is. Sejtem hogy nem tud követni, de hát ki tudna? Az angyalok természetükból kifolyólag szeszélyesek, ez alól én sem vagyok kivétel ami azt illeti, és nagyon is prezentálom a szeszélyesség minden jelét. Persze Gino sem szereti ezt, de ő eleve ellenem van, mióta belebújtam a társa testébe. Hát ez van, ezt kell szeretni. A megjegyzésemre csak bólogat, helyes, tartsa is a száját, különben nem lesz hosszú életű, bár én magam nem fogok hozzá nyúlni, de egy angyalnak is megvannak a maga eszközei, és az emberi világ mind a rendelkezésemre áll. Nos, kiderül majd mennyire megbízható a nőszemély.
- Szerinted miért? Nem igen tesz jót nekünk ha sokan tudják hogy létezünk, így ősi megállapodás szerint ha a földre is lépünk, álcázzuk magunkat. Szerencsétlenség hogy te megláttál... Csak a magisztérium tud rólunk - simítok végig a daimonon és kicsit gonosz megjegyzésként teszem hozzá magamban hogy kár nem egy farkas... Kiegészítem egy gondolattal, a magiszterek tudják hogy vagyunk, főként hogy én vagyok a hivatalos kapcsolattartó a menny és a föld között, ami azért nem a legmókásabb helyzet. Ch, kellett nekik engem küldeni, de legalább... élvezhetővé teszem ezt a földi létet.

- Igen is és nem is. Ez a test neve, Danielé akit megszálltam, és ketten vagyunk egy testben csak ő szunnyad amíg én itt vagyok. Ott kéne, de az magánügy miért vagyok itt, dolgom van a Földön, és addig nem megyek el, amíg el nem intéztem. Nem tudom hányan vagyunk, és mindenki másért jön. Angyala válogatja - válaszolok, de hogy minek? Magam sem értem néha magamat... Elhúzom a kezem Ginotól, most nincs olyan hangulatában hogy hagyja magát, hát megértem én, de kivételes állat, nem mindennap simogatja egy angyal azt a puha szőrét.
- Na jó, kettőnk erőszintje között van némi különbség... Én nem vagyok ember igazán... - mosolyodom el, egoistán, de megtehetem, így Daniel is sokkal erősebb mint amúgy fizikailag és még mentálisan is képes vagyok pár trükkre, de ha valódi alakomban lennék, egek akkor mire lennék képes....
- Ha nem lennék szeráf, akkor sem lennék ilyen helyzetben, mert ha más jött volna és nem hinnék a szavának már nem élne - teszem hozzá ugyanazzal a kellemes kis mosolyommal, és az ajtó felé intek, hogy nem biztos hogy hagytam volna mást elmenni.
- Nincs, Gino Danielé ezért is visel el olyan nehezen engem... - válaszolok, mire Gino is csak bólogat egyértértése jeléül.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Kira Taylor

Elizabeth Kira Taylor


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 10:52 am

Elhagyatott raktár 265134_178079935589377_5613134_n_www.kepfeltoltes.hu_Elhagyatott raktár 70363f96cd1eb0a9f4becd4481552092d54ce078_www.kepfeltoltes.hu_
Azrael & Elizabeth

Egy percig sem tagadtam le, mennyire kíváncsi vagyok. Kérdeztem, figyeltem, próbáltam mindent megtudni. Látszólag az angyal igen jól tűrte, biztos volt már ehhez hasonló helyzetben.
- Szóval álcázzátok magatokat - mondtam elgondolkozva. - Gondolom a magisztérium sok más dolgot is eltussol, de igazából ez nem lep meg. Valahogy meg tudom érteni, hogy nem kell mindent tudnunk. - Mosolyogva megsimogattam Inu fejét, majd vissza fordultam Azraelhez.
- Ezért nagy bajba kerülhetsz, hogy megláttalak? - kérdeztem kissé aggódva. - Tényleg nem mondom el senkinek. Ha kell, nem is kérdezek többet, beszélhetünk másról is, ha emiatt bajba kerülhetsz.
Az persze egy percre se fordult meg a fejemben, hogy talán nekem lehet ebből bajom. Ó, én mekkora balfék vagyok. Majd megölt a kíváncsiság, hogy még többet tudjak meg, de tényleg nem akartam baja sodorni. Így is eleget tudtam már meg az angyalokról.
Aztán ahogy folytassa, még több és több kérdésem lett. Rá kellett harapnom a nyelvemre, hogy ne kérdezzek, de már csak az is késztetett, hogy igen közlékeny volt. Válaszolt mindenre, bár arra nem, hogy miért van itt, de egyébként minden másra kielégítő választ kaptam. De végól csak nem bírtam ki...
- Minden angyalnak más és más ereje van? - kérdeztem, ahogy egy lépést tettem felé. - Vannak szintkülönbségek? Uralkodótok? Olyanok vagytok, akár katonák, rangsoroljátok egymást? - Biztos vagyok benne, hogy lassan elveszti majd a türelmét, ezért inkább bőrt húztam a fogamra, és bocsánatkérő pillantást küldtem felé.
- Bocs, kicsit kíváncsi természetű vagyok - mondtam elhúzott szájjal.
Majd amikor azt mondta, ha nem hinne a szavamban akkor már nem élnék, egy lépést hátráltam. Attól, hogy angyal, azért igen ijesztő is. Én mindig úgy képzeltem el őket -már amikor hittem bennük-, hogy kedves, aranyos, szárnyas kis emberek, akik segítenek a bajba jutottakon. Hát most itt állt előttem egy, aki nem kicsi és nem is kimondottan kedves, bár eddig nem is nagyon volt ellenséges.
Ahogy kimondta, hogy az angyaloknak nincs daimonjuk, kirázott a hideg, megborzongtam.
- Ez undorító - mondtam felfordult gyomorral. - Daniel ezt nem érzi? Mármint amikor a daimonjához érsz? Lehet, hogy akkor mikor te hozzáérsz, ő odabenn szörnyű kínokat él meg. Vagy nem is most, majd akkor, ha elhagytad a testét.
Kicsit más szemmel néztem már rá. Nem igazán tudom felfogni, hogy milyen is ez, de nekem annyira idegen és annyira visszataszító, hogy valaki más érintse meg a daimont, nem csak annak a társa.
sajnálni kezdtem a kis mosómedvét és a testbe zárt férfit is. Ez az angyal volt olyan kegyetlen hogy felhasználja a testét, mikor neki is megvolt a saját élete. Én soha nem tennék ilyet, és nem is engedném, hogy így felhasználjanak. Ennek a Daniel gyereknek is lehetett volna annyi esze, hogy visszautasítsa.
- Engedéllyel szálljátok meg a testet? - kérdeztem kicsit ellenségesen. - Mármint a gazdatestet megkérdezitek erről? Hiszen ez az egész szemétség. Ha az ember nem egyezik bele, és ti csak elfoglaljátok, akkor ezzel elveszitek az életét. Látom, teszel azért, hogy feljebb vidd ennek a Danielnek a karrierjét, hogy segíted, de arra nem gondoltál, hogy talán ő maga akarta ezt elérni? - Kíváncsiságom még mindig ott csendült a hangomban, ahogyan az ellenségesség is. Nem értettem még semmit ebből, de nem is tudtam elnézni, ahogyan az angyalok kihasználják az embereket a saját, önös céljaikra.
Vissza az elejére Go down
Azrael

Azrael


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 17.

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 2:03 pm

Elizabeth

Elgondolkodva figyelem, hogy gondolkodik, szinte látom ahogy kattognak a fogaskerekek az agyában, hogy minél több mindent megtudjon, most már telejsen mindegy, ha bünti is lesz hát hadd szóljon, bár meglepően és gyanúsan nagy a csend. Lehetek én ekkora mázlista dög? Nanááá hoyg lehetek. Széles mosolyra húzódik a szám.
- Akad épp elég dolog, és az emebreknek addig jó amíg nem tudnak sok mindent, nem lenne jó ha káoszba fulladna a világ idő elött - jegyzem meg kissé talán ködösen, de tényleg addig jó amíg nem tudják hogy az általuk ismert világ a pusztulás szélén táncol, mert alkalmatlan a vezetőség. Ha nem kerül elő az a dolog, akkor nem lesz kegyelem. Ez sajnos nem személyes döntés. Nézem ahogy megsimogatja a daimonja fejét, hát ez nekem nem fog összejönni, de nem bánom, mivel nem kell örökké itt lennem. Szerencsére.
- Fogjuk rá hogy igen, de úgy látom most az egyszer talán megúszom, és csak az érzések jeleznek, szóval amit mondok, azt nem hallják hacsak nincsenek itt mellettem, már pedig azt érezném... - simítom hátra hosszú szőke hajam, ami annyira tetszik ebben a testben, esküszöm majdnem oylan mint a sajátom. Nem csoda hogy jól megy a modellkedés. Viszont hogy miért állok le egy emberrel beszélgetni azt még nekem is megmagyarázhatná valaki. Közlékeny vagyok, mert miért ne? Ha lúd legyen kövér.

- Nem, nagyjából azonos, bár van némi eltérés de nem jelentős, és nincs uralkodónk olyan értelemben ahogy gondolod. Metatron az irányítónk, és vannak szintek is. Nem vagyunk katonák, ez nálunk máshogy működik, de elegyen elég ennyi. Ha jó leszel, talán egyszer odafent elmagyarázom - mosolyodom el, hiszen erre gyakorlatilag nulla az esély, mivel szárnyakat halandó csak kivételes esetben kaphat, és az sem éppen szokványos. Ezért vannak ők nagyon kevesen, nagyon tiszta életet kell élni ahhoz, hogy ez valóra váljon. Addig pedig ez neki csupán szükségtelen tudás lenne, nem kell hogy ismerje az angyali hierarchiát. Elhúzom a szám egy kicsit olyan "na nem mondod" kifejezéssel.
- Ezt észrevettem magam is.... - szólalok meg végül, és ahogy elhátrál egy lépést csak felkuncogok, hát igen, vegyes érzelmeket tudok kihozni egy emberből, magamba bolondíthatom, de a frászt is rá hozhatom. Mondjuk alapvetően nem akarok senkivel ennyire belemerülni hogy bármelyikre is szükségem legyen. A vélemény nyilvánítására. és hogy mit érezhet a daimon, eltűnik a mosolyom, ez már nem az a téma amit könnyedén veszek, hiszen mégis angyal vagyok, nem bántok szándékosan senkit, így érzékenyen érint a téma.

- Szerinted mi vagyok, én? Különben is ha annyira érdekel, mit éreznek, kérdezd meg tőle, Daniel beszélő jelensége a daimonja, Gino örömmel válaszol neked mindarról hogy micsoda undorító ez a jelenség - puffogok egy sort, és karba font kézzel féloldalasan elfordulok, hogy egy sarokban lógó pókhálót tanulmányozzak, amíg Gino megszólal. Nyugodt a hangja, még jó, nekem nagyon nem az. Mégis hogy mer ilyesmit feltételezni rólam?
- Nézd, én a helyedben nem hangoztatnám ezt, tudod az angyalok nem épp türelmesek, Azrael sem. De alapvetően nem rossz az érinése, más, idegen de mégis nem olyan ahogy te elképzeled, és amit nem tudsz biztosan, arra ne tegyél elhamarkodott kijelentéseket kérlek, mert könnyen megbántassz vele másokat. Nem kín ez, csak kellemetlenség, de nem végleges, és az angyal el fog menni ha itt végzett a dolgával, és minden olyan lesz mint régen - szólal meg a kis mosómedve, és egek, mint valami filozófus beszélt volna belőle. De a lényeget összefoglalta, viszont a jókedvem ami eddig volt, az elszállt, nem is értem miért. Most a már a rossz kedvem gomolyog körülöttem, amolyan nem látható de kicsit érezhető szinten, megemelkedik a feszütség szint, nem épp kifizetődő megbántani egy angyalt, azt hittem ezt minden halandó tudja.

- Képzeld el hogy igen! Angyal vagyok, ember nem tennék olyat amivel ártok az embereknek, ez eszedbe sem jut?! Rohadtul semmit nem tudsz rólunk ahhoz, hogy ilyeneket vágj a fejemhez, és kegyetlennek nevezz, mert elfogadom azt amit felajánlottak! Daniel tudja mit vállalt, és Gino is tudja hogy ez nem tart örökké. Teszek érte, mert így szól a megállapodásunk, Daniel híres modell akar lenni, és ezért kész bármit megtenni és elfogadni, és az kicsit sem erkölcstelen hogy egy angyallal osztja meg a testét egy kis időre, szóval nincs jogod így beszélni velem, és kioktatni hogy mit kellene és mit nem kellene tennem, világos? - nem, nem kiabálok, bár kedvem lenne, csupán a lányra szegezem az ujjam, és összeszűkült villámló szemekkel közlöm vele, hogy mennyire nem tud semmit, és nincs joga ítélkezni felettem. Nagy a kísértés hogy a kitárt szárnyaimmal ijesszem halálra, de nem kockáztatok, egyszer mázlim volt, másodszor bizonyára nem lenne. Mindenesetre sértettem engedem le a mutató ujjam és fordulok el egy kicsit.
Vissza az elejére Go down
Elizabeth Kira Taylor

Elizabeth Kira Taylor


Hozzászólások száma : 12
Join date : 2013. Aug. 29.
Age : 32
Tartózkodási hely : Mindenhol

Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am

Elhagyatott raktár 265134_178079935589377_5613134_n_www.kepfeltoltes.hu_Elhagyatott raktár 70363f96cd1eb0a9f4becd4481552092d54ce078_www.kepfeltoltes.hu_
Azrael & Elizabeth

Igen beszédesnek bizonyult az angyal, én pedig kiélveztem ezt. Bár nem akartam belebonyolódni az angylok dolgába, nem akartam bajba sodorni magam, sőt, másokat sem azzal, amit tudok, még sem tudtam megállni, hogy ne kérdezősködjek. Nem minden nap találkozik ember angyallal. Vagy lehet, hogy mégis? Azrael sem járkál a szárnyait mutogatva, akkor valószínű, hogy más sem. Hányszor, de hányszor elmehettem mellettük az utcán... Nem tudhatjuk, hogy ki lehet még angyal, hiszen nem látni rajtuk, de mégis van egyfajta vonzásuk, még így emberi alakban is. Magam sem tudom megmondani, de mintha könnyebbnek érezném magam, mióta megláttam, mióta beszélek vele. Mintha húzna felé valami. Ilyet csak a bátyám közelében éreztem. Furcsa, nagyon furcsa az egész.
- Ez érthető - bólintottam egyetértőn. Tényleg nem lenne ésszerű, ha megtudnák az emberek, hogy angyalok járnak köztünk.
A többi szavaira csak bólogattam, hiszen nem sokat mondott, de minden világos volt. Annak kellene igazán örülnöm, hogy nem nyírt ki mindjárt, hanem még válaszol is kérdéseimre. De mi van, ha ezek után fog megölni? Na, erre nem gondoltam még az elején, most mégis befurakodott a gondolataim közé. Nagyon reméltem, hogy a fejemben nem tud olvasni, mert az elég kínos lenne.

Újra hátra léptem, amikor mérgesen szólalt meg. Inu is felmordult nem tetszését mutatva, de ő nem mozdult.
Hát Gino szavai megnyugtattak, mégis felháborodtam. Én soha nem teszek elhamarkodott kijelentéseket. Ezek szerintem teljesen jogos kérdések voltak, bár ahogyan kérdeztem, az tényleg nem volt szép tőlem.
- Most mit vártok tőlem? - kérdeztem elképedve. - Gyerekkoromban hittem az angyalokban, aztán ez meg szépen eltűnt. Most meg itt áll előttem egy, aki másnak a daimónját fogdossa. Szerintem az én helyemben mindenki más kiakadna. - Nem voltam már ellenséges, inkább csak döbbent. - Valahogy nem tudom elképzelni, hogy én lennék az egyetlen olyan ember ezen a földön, aki ilyet merészelt feltételezni. Undorítónak találom, hiszen ebben nőttem fel, na és persze abban a hitben, hogy az angyalok apró, picit szárnyas emberkék, akik barátságosak, szeretetre méltó lények. Szóval bocs, hogy picit kiakadtam.
Bármennyire próbáltam sértettnek mutatni magam, azért szórakoztatott Azrael viselkedése. Mint egy gyerek, aki nem akarja átadni a kedvenc játékát senkinek.
- Figyelj, tényleg sajnálom - próbáltam békíteni a helyzetet. Közelebb léptem hozzá, és finoman megérintettem a karját. - Nem akartalak sem téged, sem pedig Danielt megsérteni. Furcsa, ismeretlen ez az egész és hát, nem is mindennapi. - Szégyenlős félmosolyra húztam a szám, hátha ezzel is enyhíteni tudom a köztünk kialakult ellenségeskedést.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Elhagyatott raktár Empty
TémanyitásTárgy: Re: Elhagyatott raktár   Elhagyatott raktár I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Elhagyatott raktár
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Raktár
» Elhagyatott ház

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial war :: Játéktér-London :: Külváros-
Ugrás: