Celestial war
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celestial war

Álmaink világa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Briana Masters
Jacob Morrison
Azrael
Chatbox
Legutóbbi témák
» Mystery World
Privát terem I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:57 pm by Vendég

» Mute world
Privát terem I_icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:23 pm by Admin

» The mortal instruments
Privát terem I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 3:26 pm by Admin

» Szörnyek világa
Privát terem I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:56 am by Admin

» A Temze mentén
Privát terem I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:41 pm by Seraphina Turner

» Elhagyatott raktár
Privát terem I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am by Elizabeth Kira Taylor

» Törölt felhasználók
Privát terem I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 9:56 am by Admin

» Duncan Calahan
Privát terem I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 6:18 pm by Duncan Calahan

» Az oldallal kapcsolatos hírek
Privát terem I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:47 pm by Azrael

Top posting users this month
No user
Társaink
Hello mindenki
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért.

 

 Privát terem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 15.

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:05 pm

Ahol egymagad lehetsz annyi lánnyal, amennyit a pénztárcád bír.
Vissza az elejére Go down
https://celestialwar.hungarianforum.net
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 5:26 pm



Jacob & Briana


Minden egyes nap ugyan az. Monoton, unott, fárasztó. Az öltözőben készülődök a táncomra, amit a privát teremben adok elő. Minden este, legalább háromszor megteszem, míg azok a lányok, akiket az ügyfelek magukhoz kérnek, legyen idejük elkészülni. Én szórakoztatom addig a férfit, majd ha táncomnak vége, megyek a következő privát szobába ugyan ezért. Fáradt vagyok, alig élek, hiszen a múlt nappal nem hagytak aludni. A pultosok, a kidobók és pár lány itt szórakoztak zárás után. Kicsiny szobám falai pedig igen vékonyak ahhoz, hogy behallatsszon minden. Aztán ahogy elmentek kelnem kellett, készülődni a nyitáshoz.
hatalmas ásítások közepette csatoltam a pisztolytartót a derekamra, amiben természetesen csak játék pisztolyok voltak, és a kosztümöm kiegészítői.
- Gyere Pan, fellépés - mondtam róka daimonomnak, aztán fogtam a lasszót és kiléptem a folyosóra. Menetem egy darabig egyenesen, majd az első számú privát szobába nyitottam be, ahol nem is egy, hanem két férfi volt. Láttam már őket itt, ezért újítanom kellett a produkciómon. Egy pillanatra sem néztem rájuk, miközben táncoltam. gyűlöltem azt a sóvár, szinte kiéhezett tekintetet, és tudtam, ha rájuk nézek, az egyfajta felhívás lenne keringőre. Egyszer tettem meg. Egyszer néztem rá egy férfira tánc közben, akinek több se kellett, felállt, odajött és már le is akart teperni. A kidobók szedték le rólam.
Pan az ajtóban gubbasztott a másik két férfi daimonjait fürkészte akik szintén engem néztek.
A műsor végeztével egy szó nélkül kinyomultam a szobából és azonnal három lány ment be mögöttem, hogy tovább szórakoztassák az ügyfeleket. Az már cseppet sem az én dolgom, hogy ezt hogyan oldják meg.
Gyorsan végeztem a második szobában is, ahol egy férfi volt benn, aztán jött a harmadik. Már tényleg nagyon fáradt voltam. De sajna ez a szoba után is volt mit csinálnom. Egész éjszaka dolgoznom kell.
Belépve az ajtón, kicsit meglepődök, hiszen két jóval fiatalabb férfi van bent, mint szokott. Talán a huszonötöt söpörhették. Voltak már itt húsz év körüliek, de még egynek sem adtam magántáncot.
Talán jó barátok lehettek, mert igen érdekes vigyort váltottak egymással, mikor betoppantam. Mintha már láttam volna itt többször az egyiket, de a másik ismeretlen volt.
Álltam egy darabig az ajtóban, figyeltem őt. Rövid haját, széles vállait, azt amilyen hanyagul ült a finom, puha fotelban. Talán ez volt az első olyan alkalom, mikor úgy éreztem, öröm táncolni. A tekintetében nem láttam sóvárgást, még nem, de annál több gőgöt. Tetszett nekem a férfi. Nagyon tetszett. Bár tudnám, hogy hívják...




Vissza az elejére Go down
Jacob Morrison

Jacob Morrison


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Aug. 16.

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 10:38 pm

Amikor ma reggel felébredtem, azt hittem ez a nap is átlagos lesz, mint a többi mostanában. Csak felkelek, melózok apámnál, költöm a pénzt, semmi extra. És ezt így gondoltam egészen délutánig, amikor is összefutottam egy rég nem látott igen jó haverommal, Marcussal. A jó öreg Marcussal, aki mióta az eszemet tudom talán a legjobb haverom.
Nem igazán voltak terveim estére és holnapra, így amikor felajánlotta, hogy látogassunk el a Masters bárba én gondolkodás nélkül rábólintottam. Még sosem voltam ott, de több haver jelezte már, hogy nekem feltétlenül el kell látogatnom oda. Pénz és sárm volt elég, így aztán nem volt kérdés, hogy odamegyünk.
Privát szobára fizettünk Marcussal. Végig azon hülyültem vele, hogy nekem eszem ágában sincs őt szobára vinni, meg nem akartam egy privát szobába menni vele, de persze csak viccelődtünk.
Először nem tudtam elképzelni, hogyan is működik itt a dolog, de amikor beültünk a finom selyembevonatú kanapéra egy kis emelvény elé, Marcus elmagyarázta nekem mi is fog történni. Először egy táncoslány ad magánszámot, akinek max majd a bugyijába lehet pénzt dugdosni és ezzel biztatni hosszabb előadásra, de vele még nem lehet kikezdeni. Utána jönnek azok a csirkék, akikkel azt kezdünk majd, amit csak akarunk. Ha jól vettem ki a szavaiból...
Jól eldumálgattam a sráccal, amikor végre belépett az ajtón az első hölgyemény. Én a kicsit elegánsabb öltözékemben elég lazán ültem a puha kanapén. Teljesen hátradőlve, karjaim a támlán, egyik lábfejem pedig a másik lábam térdén pihent.
Összevigyorogtunk a haverommal, mert a lány igencsak csini és szemrevaló volt ebben a cowgirl-ös kosztümben. Igaz, nem éreztem azt, hogy azonnal rá kell ugranom. Izgató volt már az is, ahogyan elkezdte a táncot, de na... láttam már azért női testet, nem egyet, sőt táncolni is láttam már jó pár szexi lányt. Éppen ezért nem láthatta azt a kiéhezett sóvárgást a szemeimben a lány. Na persze lestem én a testét ezerrel, néha összenéztünk Marcussal, vagy megosztottunk egymással valamit, de nagyrészt Brianát néztem, ahogy az emelvényen a rúd körül táncol.
Marcus haveromnak is volt már része ilyen látványban, de azt hiszem ő jobban ki volt éhezve, mint én.
-Repetát szeretnénk, kislány! - szólt a lányhoz Marcus, miután valamennyi pénzt csúsztatott a lány rövid kis latexnadrágjába.
Én csak vigyorogtam, na meg már vártam, hogy mikor adja a következő adag zsét és mikor kérdezi meg, hogy találkoznak-e esetleg a bemutató után. Ez be is következett, az én jó haverom már az első csajt meg akarta kaparintani magának. Én meg vártam a megfelelőt, aki majd bukik rám, aki megpróbál igazán elcsábítani....

Savor, az én kis hiénám és Crucius, Marcus sakálja pedig az ajtó közelében ültek, s egyszerre nézték az előadást is és a táncoslány daimonját is igen sűrűn fürkészték.
Vissza az elejére Go down
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:41 pm



Jacob & Briana


Mikor beléptem aznapi utolsó szobámba, nem gondoltam volna, hogy valaha élvezni fogom a táncot, amit ebben az épületben előadok. Nem akartam a szemükbe nézni, nem akartam a pillantásukat látni, de nem bírtam ki. Állandóan kerestem azt a szürkéskék tekintetet, amiben nem láttam mást, mint érdeklődést, pajkosságot. Nem volt benne az vadság, ami a kiéhezett férfiakra jellemező. Most vegyük példának a haverját, mellette. Az eléggé oda volt szegény.
Ahogy felmentem az emelvényre, ahogy táncoltam, mindvégig azon voltam, hogy elérjek valamit. Valami olyat, ami azt jelenti, hogy gondolni fog rám, hogy nem csak egy unalmas előadás voltam, hanem ott maradok az emlékeiben, mint ember, mint nő. Másoknak olyan könnyű volt elcsavarni a fejét, elérni azt, amiért küzdöttem nála. Volt, hogy egy apró pillantás, vagy mozdulat elég volt, de nála, még ez is kevés.
A haverja érintésére megremegtem, egy picit meg is torpantam. El voltam szokva attól, hogy hozzámérnek. Ha megtették, abban erőszak volt, semmi gyengédség. Pan is felkapta a fejét és fürkészve nézte a férfit, aki a pénzt a nadrágomba dugta. Volt egy érzésem és nem kell két perc, hogy itt legyenek a kidobók, főleg, ha még szóba is akarnak állni velem.
A pénzt megkaptam, így táncoltam még egy kicsit. Mindent beleadtam újra, hogy kicsit is hatással legyek a másikra, de nem vettem észre változást.
Letört voltam, ahogy lemásztam az emelvényről a tánc végén. Összeszedtem a cuccaimat, majd elindultam kifelé, mikor az a másik megállított. Pont ettől féltem.
Némi félelemmel néztem rá, és mikor megkérdezte, hogy nem találkoznék-e vele. Azonnal Pan-ra néztem, hiszen megéreztem a feszültségét. Már az ajtóban állt és hegyezte a fülét. Tudtam, hogy itt vannak a kidobók az ajtóban, azt várják, hogy kilépjek. Megijedtem.
Pan-ról, a másik férfira néztem, majdhogynem segélykérőn. Ő még mindig a kanapén ült és mosolygott.
- Nem lehet, sajnálom - mondtam szelíden, próbálva leplezni a feszültséget a hangomban. Nem akartam, de biztos voltam benne, hogy elég feltűnő voltam így is. Sajnos nem szeretem, ha miattam bántanak valakit, vagy engem bántanak. Nem tudom hogyan, de ezek a kopók mindig tudják, hogy mikor érintenek, mikor szólnak hozzám. Még ha be is vagyok zárva az idegennel egy privát szobában.
- Bria - hallottam, Pan kissé remegő hangját, ami azt jelentette, hogy mennem kell, különben rövid időn belül bejönnek a kidobók.
- Mennem kell - köszönetképp rámosolyogtam a férfiakra, majd fordultam is, hogy elhagyjam a szobát, de pont akkor toppant be két nagydarab kidobó a doberman daimónjukkal. Az egyik erősen megragadta a karom és elkezdett kivezetni a teremből. A Másik meg szúrós pillantással nézett végig a vendégeken. Komolyan mondom, mintha egy apró virágszál volnék, akit mindentől meg kell védeni. Csak éppen maguktól nem tudtak.  




Vissza az elejére Go down
Jacob Morrison

Jacob Morrison


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Aug. 16.

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:19 am

Azt hiszem élveztem a táncot, s persze nem kerülte el a figyelmem, hogy a lány néha-néha rám pillantott, szegény Marcusra pedig csak akkor, amikor muszáj volt. Úgy tűnt, tetszem a lánynak, de nem tudhattam, hogy ezek a pillantások csak a tánc része, vagy tényleg szemezni kezdett velem. Marcus fizetett még pár percet a lánynak, majd később megkérdezte, hogy találkozhatnak-e a műsor után. A lány nemet mondott, kissé idegesnek látszott, de én nem tulajdonítottam neki semmilyen jelentőséget. Arra gondoltam, azért ideges, mert volt már pár rossz élménye itt, a kidobósrácok eszembe sem jutottak.
Viszont éreztem és láttam Savoron, hogy ideges és fülei az ajtó felé fordulnak. Ekkor esett le, hogyha még egy szót szólunk a hölgyhöz, akkor nem nőnemű társaságot kapunk.
A lány kilépett az ajtón, két nagydarab fickó pedig be. Marcus összehúzva magát hátrált, én pedig még mindig lazán ültem és mosolyogtam a háttérben.
Amikor láttam a csávók nem túl értelmes arcán, hogy szerintük csak egyféleképpen lehet elintézni ezt a dolgot és láttam Marcuson, hogy kicsit betojt, hogy többet nem jöhet ide, én csak akkor álltam fel. Savor továbbra is a helyén ült, de már nyugodtságot sugárzott tekintete és viselkedése, ahogyan az enyém is. Marcus daimónjáról ez már nem volt elmondható, de azért próbált nyugton maradni Savor mellett.
Előre sétáltam, kicsit védelmezőn Marcus elé álltam. Engem amúgy sem volt joguk kidobni és szerintem a haveromat sem, mert tulajdonképpen nem csinált semmit és fizettünk is a szobáért, de mindegy.
-Uraiim, uraiiim! - szólaltam mély hangomon nyugtatgatva a férfiakat. Néha a vicsorgó daimónjukra pillantottam, de úgy láttam Savor is úgy tesz, ahogy én. Csillapítani próbálja a feszültséget.
Mielőtt folytattam volna, a lányra néztem, s csak után fordultam újra a férfiakhoz.
-Úgy vélem értelmes emberek módjára is meg tudunk állapodni. - zsebemből előhúztam a tárcámat. Szünetekkel beszéltem, úgy gondoltam így hatásosabb. -Bár szép kis összeget fizettünk a privát szobáért, hajlandó vagyok egy kis felárat fizetni maguknak, ha itt hagyják még egy kicsit táncolni a lányt. - szóltam nyugodtan a csávókhoz, arcomon folyton az a laza félmosoly virított.
-Ígérem nem érünk hozzá. - tettem még hozzá teljes nyugodtsággal, s bárány szemeimet a férfiakra vetettem.
Vissza az elejére Go down
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 6:45 pm



Jacob & Briana


Fájt a kidobó vasmarok szorítása a karomon, de már hozzászoktam. Lehajtott fejjel tűrtem csak. Elég sokat kaptam már, hogy tudjam, hol a helyem. Persze nem vagyok egy nyuszi, hogy mindent eltűrjek, de nem akartam egy szép pofont kapni a vendégek előtt. Szépen bemutatkoznék az már biztos.
Már éppen kiléptem volna a kidobóval a szobából, mikor megérkezett két lány, akik a fiúkat jöttek szórakoztatni, de hirtelen megtorpantak, majd mikor látták, hogy már megint velem van baj, színpadiasan felsóhajtottak. A két férfira néztem és hatalmasat dobbant a szívem, mikor láttam felállni őt. Mély hangja végigjárta minden porcikámat és éreztem, hogy libabőrös leszek.
Döbbenten néztem rá, ahogy előveszi a tárcáját, de akkor benyomultak mellettünk az iderendelt lánykák, hatalmas vigyorral az arcukon.
Megrémültem. Féltem, hogyha meglátja őket, engem már nem is akar itt látni. Életem most először irigy voltam ezekre a szajhákra. Itt akartam maradni, táncolni, elérni, hogy végre csak rám figyeljen, hogy soha többet ne vegye le rólam a szemét. Beszélni nem beszélhettem vele. Senkivel sem beszélhettem, mindig a testemmel, a táncommal csábítottam az embereket. Szóval talán nem tudnám megtenni. Azt sem tudom már, hogy mit érdemes mondani az idegeneknek. Ha egyszer kétszer megengedték, hogy társalogjak valamelyik vendéggel, akkor is csak azokat mondhattam, amiket már jóval előtte a számba rágtak. Hat éve, hogy nem ismerkedtem. Nem beszélhettem idegenekkel. Talán jobb is lenne, ha hagynám a francba az egészet, és mennék a dolgomra tovább.
Láttam, ahogy az egyik lány, igen alulöltözve hozzádörgölőzik, mire hihetetlen módon felforrt az agyvizem. legszívesebben megtéptem volna, de sajnos még mindig szorongatták a karomat. Még az a gúnyos mosoly, amit nekem szánt, még az is felkorbácsolta az idegeimet. Pan is felfújta magát, mint egy macska, és rámorgott a nő patkányára, aki csak heccelte.

A kidobókat nem nagyon érdekelte a felajánlott pénz, bár annak, aki engem tartott fogságban, felcsillant a szeme, de még mielőtt válaszolhattak volna, megszólalt a tűzriasztó. Hangos és éles visítás volt, ami eleinte bántotta a fülemet, de mivel itt lakok, hozzászoktam. A szorítás megenyhült, és én kihasználva az alkalmat, azonnal kicsavartam a kezem az övéből, ezzel szabad voltam. Ám arra nem számítottam, hogy két liba sikongatva kirohan, engem meg szépen fellöktek, de mintha mi sem történt volna, rohantak tovább. A kidobók is meg voltak zavarodva és a szobákból kitóduló embertömegben, alig lehetett bármit is látni. Szűk a folyosó, nagyon, én meg még mindig ott feküdtem. Férfiak, nők, daimonok rohangáltak, keresték a kiutat. Én is gyorsan felugrottam és mentem kifelé, hogy minél hamarabb kint legyek. Eddig még csak próbaként voltak riasztások, akkor engem a szobámba zártak. Most viszont egyenesen, a tömeggel az utcára kerültem. Lökdöstek, taszítottak, alig bírtam megállni a lábamon, míg végül bele nem ütköztem valakibe, aki így végre megállított. Akaratlanul belekapaszkodtam a karjába, majd mikor már a tömeg megállt, csak akkor néztem fel.
Ő volt az. Az a férfi.
Azon kellett volna gondolkoznom, hogy végre az utcán vagyok. Hat év után, most először léptem át a bár küszöbét. Még sem ez jutott először az eszembe, csak az, hogy ÚR ISTEN!
- Bocsánat - nyögtem döbbenten, majd gyorsan el is engedtem.     




Vissza az elejére Go down
Jacob Morrison

Jacob Morrison


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Aug. 16.

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 8:03 pm

Sajnos Marcus haverom sosem bírt magával, sosem volt az a türelmes típus, így hamar egy kis gubancba keveredtünk. Persze szerintem nem volt nagy dolog az egész, de úgy figyeltek minket, mintha valami 10.000 éves, féltve őrzött kincset lestünk volna, na meg úgy viselkedtek a kidobó fiúk, mintha bankot raboltunk volna. Na jó, talán túlzok, de azt kell, hogy mondjam, ők is túloztak.
A lányt megragadták, ránk meg úgy néztek, mintha éppen a tekintetükkel akartak volna kicsinálni. Akartam szólni, hogy nem fog nekik menni, de annyi értelmes sem láttam a szemükben, mint egy döglött hintalónak a szemében, szóval inkább sóhajtottam és rájuk hagytam. Pénzzel próbáltam őket lenyugtatni. Úgy láttam az egyikük hajthatatlanul a szemével akar megölni minket, a másik viszont kapó lett volna az ötletre. Legalábbis ezt vettem ki a helyzetből, a viselkedésükből, mert megszólalni nem nagyon voltak hajlandók.
Miközben beszéltem megérkeztek a következő produkció fellépői. Szemrevaló csajok voltak. Nem zavartatták magukat, az egyik azonnal oda is lépett hozzám és mintha nem is látná a nagydarab kidobókat, csak úgy elkezdett dörgölőzni hozzám, még néhány puszit is kaptam a nyakamra. Én átöleltem a derekánál és rámosolyogtam, de jobban érdekelt egyelőre, hogy hogyan határoznak az öltönyös fickók.
Hát nem tudtam meg, mert hirtelen felüvöltött a fejem fölött a tűzjelző csengő. Én esküszöm nem ijedtem meg, csak és kizárólag azért, mert pont a fülem mellett kezdett kiabálni meg villogni a csengő. Szokásos szöveg, hogy nyugodtan és szervezetten távozzanak, de mindenki rohant ki, mint valami csürhe. Én először azt hittem ez valami vicc, vagy csak valaki szórakozott, de pár perc múlva megéreztem a füst szagot. Ekkor már Savor is sürgetni kezdett, de én azért tartottam szokásos nyugodtságom.
A lányt, aki táncolt nekünk, fellökték, s én nyúltam, hogy felsegítsem, mert azért úriember vagyok, de a tömeg elsodort engem is. Kicsit megijedtem, hogy elszakadok Savortól, de szerencsére a kiskutyám ügyes volt, s utánam tudott slisszanni, hogy ne kerüljünk túl messzire egymástól.
Marcussal nem tudom mi történt, szerintem őt is elsodorták idő közben, de tudtam, hogy azért tud magára vigyázni. Mindig bajba kerül, de azért ügyesen ki is tud mászni a slamasztikából mindig.
A szűk folyosón az emberek lökték, húzták egymást, mindenkinek elment az esze.
Már kinn voltunk az utcán, s kezdett feloszlani a tömeg, valaki mégis nekem jött. Először mérgesen rá akartam förmedni, hogy azért figyelhetne, mert már untam, a lökdösődést, de amikor megláttam ki az, visszafogtam magam.
-Semmi baj. - mondtam neki, aztán pedig körülnéztem, hogy meglátom-e Marc-ot. Meg is láttam és én már csak mosolyogva felsóhajtottam. Az egyik itt dolgozó lánnyal kavart már. Összevigyorogtam vele, s aztán hagytam, hagy ismerkedjen. Kis csend után, amikor már tényleg feloszlott a tömeg, a táncoslányra pillantottam.
-Gondolom már nincs több előadásod itt. Van kedved inni valamit? Vagy oda is utánunk jönnek a testőreid? - kérdeztem kíváncsian. Savor mindeközben kíváncsian fürkészte a nála jóval kisebb termetű, hófehér rókát.
Vissza az elejére Go down
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 8:31 pm



Jacob & Briana


Először fel sem akartam fogni, hogy mi történik körülöttem, hiszen csak azokat a zöldeskék tekinteteket néztem. Mosolyától, ami nem is igazán nekem szólt, vagy csak falatnyi öltözékem miatt, kirázott a hideg. Összehúztam magam, fáztam, tagadni sem akartam.
A tömeg lassan feloszlott és mikor hozzám szólt, kíváncsian kérdezett, akkor kezdett leesni, hogy valójában a szabad ég alatt vagyok, immár nem hatalmas rácsok közt, hanem az utcán. Azon a helyen, ahova már hat éve nem tettem ki a lábam.
Úgy néztem körbe, mint egy gyerek, aki most látja életében először a külvilágot. Válaszolni is elfelejtettem, hiszen a tekintetem a bárra tévedt, amiből lángok csaptak fel. Nem gyulladt ki az egész, csupán a raktárnál láttam a füstöt és a tüzet, ahol az én szobám is volt. Nem sajnáltam a szórakozóhelyet, ha tehettem volna, magam égetem fel, de sajnáltam mindazt, ami a szobámban volt. A ruháim, a fényképeim, minden emlékem, ami még anyámhoz és a húgomhoz kötött, most ott ég a szemem előtt, és nem tehetek semmit. Arcomon mégis elégedett mosoly húzódott. Ha tehettem volna, egész este elnéztem volna, hogyan ég hamuvá a hely, de sajnos megérkezett a segítség is, aztán nevelőapám recsegő ordítását hallottam, aki James-el üvöltözött, hogy mégis mi a fene történt.
Megijedtem, hiszen észre fog venni, megtalál és bezár, akár vissza oda, abba a leégett raktárrészbe is.
Pan hátrahúzott fülekkel, sunyítva botorkál be, a férfi vadkutyája mögé védelmet remélve. Aztán meghallottam...
- Hol van a lány? - kérdezte Richard és körbe forgott, keresve engem a tekintetével. Nekem sem kellett több. Megfordultam, egyenesen a férfi felé és szimplán megcsókoltam, remélve, hogy megdöbben annyira, hogy megfordíthassam magunkat, így ő eltakart engem, Pant, pedig a daimonja.
Mondanom sem kell, ez volt életem első csókja, így biztos voltam benne, hogy nem a legtökéletesebben alakítottam, de nem is ez volt a célom, hanem hogy nevelőapám ne láthasson meg.
Ahogy eltávolodtam tőle, komolyan, rezdülés mentesen, mégis könyörögve néztem egyenesen a szemeibe.
- Segíts nekem, kérlek! - mondtam halkan. - El kell tűnnöm, most!
Válla felett ránéztem James-re és nevelőapámra, akik már járkáltak, kerestek engem. Hála az égnek elég kíváncsiak voltak a környéken az emberek és az itt dolgozó cicababák is várták a fejleményeket, így voltak még bőven emberek, akik közt keresgethettek.
Kérlelve és várakozón néztem újra a tekintetébe. Reméltem, segít nekem. Ha másért nem is, legalább megtaníthatna normálisan csókolózni.      




Vissza az elejére Go down
Jacob Morrison

Jacob Morrison


Hozzászólások száma : 18
Join date : 2013. Aug. 16.

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 9:45 pm

Hát mivel nem volt jobb dolgom, meg Marcus is lelépett a csajszijával, így aztán arra gondoltam, hogy talán elhívom a táncoslányt valami italra az egyik legközelebbi sörözőben. Meg is kérdeztem, hogy mit szólna hozzá, ha esetleg innánk valamit, de nem kaptam választ. Mintha meg sem hallotta volna, hogy mit kérdeztem, csak idegesen leste az embereket körülöttünk, mintha félne valakitől. Vagy sajnálta a munkahelyét? Hát nem tudom, de az biztos, hogy furcsa volt a helyzet. Vártam egy picit, mert nem tudtam mi van, mi tévő legyek, aztán amikor már feladtam a dolgot, ő hirtelen lekapott. Hát mondanom sem kell, hogy hatalmasra tágultak a szemeim, annyira meglepődtem. A csók inkább volt nevezhető ilyen szájrapuszi és csók átmenetnek, de azért nem volt rossz. Bár a meglepettségem nagyobb volt, mint a vágyam iránta.
Éreztem, hogy a csók közben szép lassan elfordulunk. Azt hittem valami "kész átverés" show-ba kerültem, de aztán amikor a lány végre megszólalt, kezdtem sejteni, hogy miért viselkedik így. Bár azért rászorultam volna némi magyarázatra, de mindegy, most gondolom jobb lenne, ha sietnénk.
Kicsit elgondolkodtam, mielőtt válaszoltam volna, hiszen nem biztos, hogy én vagyok neki a legjobb választás ilyen szempontból, de aztán rájöttem, hogy én csak jól járhatok, úgyhogy beleegyeztem.
-Jól van. Kövess! - mondtam neki, majd megfogtam a kezét, hogy ne veszítsük el egymást a tömegben, aztán elindultam hazafelé. Igen, hazafelé. Úgy gondoltam tökéletesen elleszünk nálam. A takarítónő pont tegnap volt, szóval szép rend van, semmi akadálya, hogy vendégem legyen. Na meg persze mégis csak egy jó testű táncoslányt viszek fel magamhoz!
Gondoltam, hogy fogunk egy taxit, de aztán végül úgy döntöttem, hogy jobb ha gyalogolunk. Nem lakok túl messze, de azért egy jó fél óra séta biztos van, így lesz időnk egy kicsit beszélgetni.
-Na most már mesélhetnél azért valamit, hogy m is ez az egész? - kérdeztem jó negyed óra csend után, amikor már rég elhagytuk a bárt és a káoszt ami ott volt.
-Meg pontosan miben is kell a segítség? - hát igen. Nem biztos, hogy el is akar bújni. Ki tudja, mit szeretne, majd most remélhetőleg elmondja.

Folyt. köv. itt: https://celestialwar.hungarianforum.net/t82-medence-es-terasz#137


A hozzászólást Jacob Morrison összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Aug. 27, 2013 10:12 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 15.

Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitimeKedd Aug. 27, 2013 10:03 pm

Játék befejezve, szabad terület!
Vissza az elejére Go down
https://celestialwar.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Privát terem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Privát terem   Privát terem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Privát terem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Előadó terem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial war :: Játéktér-London :: Belváros :: Masters bár-
Ugrás: