Celestial war
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celestial war

Álmaink világa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Briana Masters
Jacob Morrison
Azrael
Chatbox
Legutóbbi témák
» Mystery World
Főterem I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:57 pm by Vendég

» Mute world
Főterem I_icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:23 pm by Admin

» The mortal instruments
Főterem I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 3:26 pm by Admin

» Szörnyek világa
Főterem I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:56 am by Admin

» A Temze mentén
Főterem I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:41 pm by Seraphina Turner

» Elhagyatott raktár
Főterem I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am by Elizabeth Kira Taylor

» Törölt felhasználók
Főterem I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 9:56 am by Admin

» Duncan Calahan
Főterem I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 6:18 pm by Duncan Calahan

» Az oldallal kapcsolatos hírek
Főterem I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:47 pm by Azrael

Top posting users this month
No user
Társaink
Hello mindenki
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért.

 

 Főterem

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Admin
Admin
Admin


Hozzászólások száma : 108
Join date : 2013. Aug. 15.

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:05 pm

hamarosan...
Vissza az elejére Go down
https://celestialwar.hungarianforum.net
Angela T. Evans

Angela T. Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 24.

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 12:40 pm

Csendesen lépek be a klubba, ahonnan talán információt szerezhetek a jelenlegi célpontomról, és talán még a titokzatos tárgyról is. Ide szokott járni néha, végül is férfiból van, hol máshol kereshetném, mint egy szórakozóhelynek is kevéssé álcázott bordélyházban? Hogy itt lesz-e? Halvány gőzöm nincsen, de tudom hogy néz ki, és tudom hol szokott ülni. Körbenézek klubban, de még az ajtóban, és balomat felemelem, hogy Shawn rászállhasson a bőr alkarvédőre. Jó nagy karmai vannak, és hegyes, éles csőre, de most nekem egy sokkal fontosabb tulajdonsága szükséges. Az éles szeme. Nem szeretem az esernyőket. Akadályoznak, úgyhogy csak hosszú kabátom és a kapucnim vizes, hisz Londonban vagyunk, nem olyan érdekes, hogy odakinn most is zuhog. A kezemen ülő sasmadár is kicsit megrázza magát, cseppek hullanak szét a földre, majd egy kört repül, míg leveszem a kabátom, és lerakom valami erre kialakított helyre. Alatta hosszú nadrág és egy hosszú ujjú olajzöld vászoning van rajtam, bőr öv, és bőr csizma. A szirti sas visszaszáll helyére, és én kissé tétova léptekkel indulok meg a klub belseje felé.
Vissza az elejére Go down
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 1:48 pm

Gyűlölöm ezt a helyet. Minden emléket ami ideköt, amiket átéltem. A sok fájdalmat, hazugságot. Rab vagyok egy olyan helyen, amit legszívesebben a földig rombolnék. Minden nap ugyan az. Minden ember más. Csupán ez az, ami még tartja bennem a lelket. Mindig figyelem az embereket, akik betérnek hozzánk. Vannak újak, vannak olyanok, akik már régebb óta idejárnak. Vannak olyanok is, akiket már jól kiismertem, de soha nem beszéltem velük. Emberek, akiknek a szemében nem vagyok más, csak egy táncos, egy nő, aki jól mutat a falatnyi ruhákban, aki után csorgathatják a nyálukat, akit talán maguk elé képzelnek, mikor odahaza a nejükkel szeretkeznek.
Utáltam ezeket a gondolatokat. Szerencsére nevelőapám megtiltotta, hogy bárki is hozzámérjen, de ezzel az is együtt járt, hogy több szem szegeződött rám. Kihívást jelentettem a betévedt férfiaknak, hiszen elérhetetlen voltam. Csak a sóvároghattak utánam. De voltak itt más lányok is, akiket elvihettek egy-egy szobába.
Én csak táncoltam, italokat osztottam, de beszélgetésbe senkivel sem elegyedhettem, hiszen apám kopói, máris rám szállnak. Igaz, volt, hogy parancsba adták, hogy szórakoztassam el, valamelyik úri ficsúrt, de ne engedjem magamhoz közel. Így sikerült beszélgetnem olyanokkal is, akik nem a bárban dolgoztak.
Éppen a pultnál álltam, és a tömeget néztem. A sok szivarozó üzletembereket, a tálcákkal ügyesen zsonglőrködő lányokat, mígnem nyílt az ajtó és belépett egy csuklyás alak. Láttam, hogy az emberek jó részét nem is érdekelte, de az én figyelmemet egyből megragadta.
Figyeltem minden rezdülését, ahogyan a sas daimónja felröppen, miközben ő leveszi a csuklyát. Meglepődtem, nem is kicsit, hiszen nem sűrűn térnek be ide nők. Voltak, akik betévedtek, de gyorsan el húztak. Rajta látszott, hogy konkrét ürüggyel jött, hogy nem csak véletlenül tévedt be. Az évek alatt, ahogy az embereket figyeltem, lassan kiismertem őket annyira, hogy tudjam mit is akarnak. A mozdulataik, a pillantásuk, a mimikájuk nekem mindent elárult.
Gondolkodás nélkül intettem Pan-nek a sarki róka daimonomnak, aki azonnal fülét hegyezve követett egészen az idegen nőig.
- Üdvözlöm! - köszöntöttem barátságosan és a kezemet nyújtottam, hogy elvehessem a kabátját. - Szolgálhatok valamivel? - kérdeztem a nálunk megszokott szöveget. Közben meg már éreztem is a feszültséget, ami kidobókból eredt. Tilos megszólítanom bárkit engedély nélkül, de most nem bírtam magam türtőztetni.
- Bria, nem szabad! - sziszegte Pan, és behúzott fülekkel nézett körbe. Az egyik kidobó doberman daimónja igen csúnyán morgott felénk.
Én még sem foglalkoztam velük, csak kedvesen mosolyogtam a nőre, várva, hogy átadja a kabátját, vagy nem.
Vissza az elejére Go down
Angela T. Evans

Angela T. Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 24.

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:15 pm

A szemeimet forgatom a lebuj láttán, nem hiszem el, hogy ezek a lányok önszántukból vannak itt... Képtelenség, hogy saját akaratukból rázzák magukat az éhes férfiszemek számára, és viselik el az elkorcsosult hímnem mocskos kezét testükön. De most nem foglalkozhatom ezzel, meg kell találnom a célpontom, de egy VIP szobában szokott dőzsölni, ahova nem lenne egyszerű csak úgy besétálni, láthatatlanná pedig nem tudok válni. Hiába a mendemonda, hogy az emberek nem néznek fölfelé, igenis megteszik... Mikor tétován állok kezemben a nedves kabáttal, hirtelen hozzám lép egy lány. Elsőre nem tudom mire vélni a helyzetet, nem úgy nézek ki, mint egy "kiszolgálásra" váró vendég, de kedves mosolyából ítélve arra gondolok, ez csak az itteni üdvözlés része, így próbálom valahogy lereagálni a helyzetet. Arcomra valami mosolyszerű ül, de valami nincsen rendben a helyzettel. Hirtelen túl sok szem szegeződik rám, ami bevallom, nem a kedvenc pillanatom. Ez a nő bajt hoz rám... De nem akarok feltűnősködni, végül ajkam csak mosolyra húzódik, és lágyan szólalok meg.
- Köszönöm. - majd átnyújtom a kabátot, és bemutatkozom. A saját nevemet használom, hiszen hivatalosan nem létezem, a név is lenyomozhatatlan, maximum néhányan árulhatnának le, de ők sosem tennék. - Angela Evans a nevem, és munkát keresek.
Hangom magabiztos, és mosolygom, de közben pattanásig feszülök, mert lassan feltűnik, mi olyan feszélyező a helyzetben. A kidobók engem bámulnak...
Vissza az elejére Go down
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 2:54 pm

A nő tekintete más, újszerű. Nem olyan sóvár mint azoké akik megfordulnak idebenn. Új lehetőséget, új tudást jelent számomra. Olyannyira izgatott lettem, hogy azt is elfelejtettem, hogy akár bajt is hozhatok fejemre.
Átvettem a vizes kabátot, de egy pillanatra sem vettem le róla a tekintetem.
- Briana vagyok - mutatkoztam be én is. Azt nem kell tudnia, hogy mi a vezetéknevem. Még arra is gondolhat, hogy talán ez valami álnév, amit az örömlányok aggatnak magukra. Mivel én nem abba a csoportba tartozom, így nincs szükségem semmilyen álnévre. Mindenki így ismer, akiknek csak volt mersze megkérdezni tőlem, vagy bárki mást akik itt dolgoznak. Talán senki sem tudja, hogy ez az igazi nevem. - Ő pedig itt Pan, Pancily - mutattam le a rókára, aki igen idegesen húzgálta a füleit, de míg bemutattam felnézett a nőre.
- Üdv - köszöntötte fojtott hangon, majd tekintette újra a dobermanra vetült. Éreztem félelmét, de próbáltam kizárni. Nem akartam örökké csak a jó kislány lenni, és ez a nő érdekelt. Sok furcsa érzésem volt vele kapcsolatban.
Mikor azt mondta munkát szeretne, egy pillanatra meglepődtem és még egy grimaszt is megengedtem magamnak, de gyorsan mosolyogni kezdtem újra.
- Miféle munkát szeretnél minálunk? - kérdeztem, közben intettem neki, hogy kövessen a pulthoz. - Sok más helyre keresnek városszerte nőket pincérnek, kiszolgálónak. Miért pont ide jöttél? - kérdeztem az utolsó szavaimat lehalkítva, nem kellene mindenkinek hallania mit beszélünk. legszívesebben elküldtem volna azzal, hogy menjen, nem jó itt, hogy ez maga a földi pokol, de nem tehettem. Túl sok embernek igen éles fülű és látású a daimonja. Ezzel a saját halálos ítéletemet írnám alá.
Sajnálat bujkált tekintetemben, ahogy rá néztem. Bár elüldözhetném valahogy...
- Ha gondolod szólok James-nek, Richard asszisztensének és vele megbeszélheted a továbbiakat. - ajánlottam az ál mosolyommal. Kedves, barátságos vagyok, de nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy itt akar dolgozni, egy bordélyban, ahol a nő csak egy eszköz. Bár igaz, hogy rajtam kívül mindenki másnak van saját magánélete, amibe nem szólnak bele. De ők ezért meg is dolgoznak.
Vissza az elejére Go down
Angela T. Evans

Angela T. Evans


Hozzászólások száma : 6
Join date : 2013. Aug. 24.

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 3:21 pm

Furcsa látni Briana szemében azt a különös izgatottságot. Mint amikor egy kisgyerek valami újat lát, valami olyat tapasztal, amiben még nem volt része. De ez a reakció értelmetlen a helyzetben, nem? Gőzöm nincsen miért reagál olyan furán a nő, így csak elteszem magamnak az információt, és mikor kiejti a nevét, biccentek, és újra megszólalok.
- Üdv. És neked is Pan.
- Engem persze senki nem mutat be. Shawn vagyok. - mondja a sas, miközben kicsit széttárja a szárnyát, és elrugaszkodik a kezemről, hogy a földre repüljön a kis róka mellé. Vicces módon talán még egy kicsit nagyobb is, mint a fehér szőrű állatka. Nem kerüli el a figyelmét, hogy a kutyákat figyeli, és hangját a lehető leghalkabbra fogja, miközben kicsit közelebb is hajol. - Ne aggódjatok, nem lesz baj, ha bántani akarnak, megvédünk titeket. Információ kell. Egy férfit keresünk, kb 180 magas, sokat jár ide, kopaszodó barna haj, és mindig VIP teremben van. Meg kell találnunk, nagyon fontos. - ezzel elhallgat, és barna szemeivel néz a rókára.

Ezzel párhuzamosan persze én is elkezdek beszélni, hogy nehezebb legyen meghallani a daimonom kérdéseit a tömegben, bár amúgy sincsen csend a klubban. Egy pillanatra kissé szégyenlős arckifejezést öltök magamra, miközben kinyögöm, miért pont ezt a helyet választottam. Igen, hazugság, de elég nehéz lenne felfedezni.
- Nos én... Nem csak pincérnő vagyok, hanem táncos is, és gondoltam talán itt lenne egy jó álláslehetőség, mert olyan sokan járnak ide, és... - be sem fejetem a mondatot, mert tudom, hogy már Brihez is elértek Shawn szavai, sejtheti, hogy az egész csak színjáték, de a maszkom a helyén marad, megingathatatlan a pillanatban.
- Szóval? Táncolnék a VIP teremben is, vagy amit kell, de kell ez a munka... - külső szemlélő számára most úgy nézhetek ki, mint egy esetlen lány, aki munkáért könyörög valakinek, aki nem is bólinthat rá a dologra. Ám valójában ez is csak a vadászat része. Ez a legegyszerűbb módja, hogy a célpontom közelébe férkőzzek. A sok edzés és harc miatt elég jól nézek ki, mellé még boszorkány bájaim, és a repülés képessége akrobatikus mutatványok végrehajtását engedi meg. Táncolni pedig valóban tudok. Ha kell, legyen így...
Vissza az elejére Go down
Briana Masters

Briana Masters


Hozzászólások száma : 26
Join date : 2013. Aug. 17.
Tartózkodási hely : London

Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 4:46 pm

Jót nevettem a sas megjegyzésén, majd figyeltem, ahogy leröppen Pan mellé. Nem lepődtem meg, hiszen két ember daimonja inkább egymással beszél, mint általában az emberrel. Hallottam, amit Shawn mondott Pannak, de arra is figyeltem, amit a nő mond nekem.
- Persze - bólintok nagyot, de közben fürkészem az arcát, próbálok rájönni, mit is akarhat attól a férfitól, de tudtam a dolgom, játszottam a szerepem.
Pan a sasról rám, aztán a kidobókra nézett. Már mindketten tudtuk, hogy kit keresnek. Mr. Salfbridge-t. Sokat van itt, szinte minden este, miközben a neje úgy tudja, hogy a pókerpartin, illetve megbeszéléseken csücsül. Egyszer próbált meg engem elkérni, hogy töltsek vele pár felejthetetlen percet egy külön szobába, de szerencsémre Richard is benn volt, aki megtiltotta neki, hogy egy újjal is hozzám érjen.
- Sajnos én nem vihetlek be, előbb James-el kell megbeszélni a részleteket - mondtam bocsánatkérő hangsúllyal. - Szólok neki - mondtam hirtelen, mikor láttam, hogy az egyik kidobó megunta a beszélgetésünket és elindult felénk. Én gyorsan kikerültem a Angelát, majd megindultam a férfi felé, aki azonnal elkapta a csuklómat és nem eresztett. Igen erősen szorított, amire felszisszentem, de igazából már megszoktam.
Azzal sikerült megnyugtatnom, hogy a nő munkát keres nálunk és James-hez indultam. Látszólag be is vette a kidobó. Egy pillanatig fürkészte Angelát, aztán elengedett.

James egy halom papír mögött ült, látszott rajta, hogy ki sem lát a munkából. Elégedett mosolyra húztam a szám, és végül sikerült úgy megbeszélnem vele a dolgot, hogy az új lány dolgozhat, de csak próbaidőre. Ma már kezdhet is, nekem pedig rajta kell tartanom a szemem.
Mosolyom egy cseppet lankadt amint azzal fejezte mondandóját, hogyha bármit merek neki mondani, akkor az új lánynak vége van.
Eszem ágában sem volt ezt tenni, így egy fintorral és köszönés nélkül hagytam el az irodát.
- Siker! - mondtam Angelának, ahogy visszatértem hozzá. - Felvesznek próbaidőre, és akár már ma kezdhetsz. Gyere velem! - kértem, de meg sem vártam a válaszát, már mentem is az öltözők felé, hogy találjunk neki valami ruhát.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Főterem Empty
TémanyitásTárgy: Re: Főterem   Főterem I_icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Főterem
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Főterem

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial war :: Játéktér-London :: Belváros :: Masters bár-
Ugrás: