Celestial war
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Celestial war

Álmaink világa
 
KezdőlapLegutóbbi képekKeresésRegisztrációBelépés
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Staff
Briana Masters
Jacob Morrison
Azrael
Chatbox
Legutóbbi témák
» Mystery World
gabriel I_icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 5:57 pm by Vendég

» Mute world
gabriel I_icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 10:23 pm by Admin

» The mortal instruments
gabriel I_icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 3:26 pm by Admin

» Szörnyek világa
gabriel I_icon_minitimeCsüt. Szept. 19, 2013 5:56 am by Admin

» A Temze mentén
gabriel I_icon_minitimeHétf. Szept. 16, 2013 7:41 pm by Seraphina Turner

» Elhagyatott raktár
gabriel I_icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 11:52 am by Elizabeth Kira Taylor

» Törölt felhasználók
gabriel I_icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 9:56 am by Admin

» Duncan Calahan
gabriel I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 6:18 pm by Duncan Calahan

» Az oldallal kapcsolatos hírek
gabriel I_icon_minitimeSzomb. Szept. 07, 2013 5:47 pm by Azrael

Top posting users this month
No user
Társaink
Hello mindenki
Credit
A kinézetet köszönjük Dark Victorianak és lizzy :3-nek. Hálásak vagyunk munkájukért.

 

 gabriel

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég
Anonymous



gabriel Empty
TémanyitásTárgy: gabriel   gabriel I_icon_minitimeHétf. Aug. 26, 2013 11:25 pm



Gabriel




Becenév: Gabi, Gabe - de ha nem becézgetsz, megköszönöm.

Nem: férfi porhüvely

Kor: a testem 34, az angyali valóm pedig erősen veri a kétezres határt.

Foglalkozás: angyalkodás, de amúgy imádok zsaruskodni.

Csoport: Angels

Avatar: Jensen Ackles






Rasalas




Külső tulajdonságok

Külső tulajdonság... lássuk csak. *elgondolkodik* Magas, szálkásan izmos... vékony, hosszú combok, egészségesen rózsaszín bőr, telt ajkak, tüskés haj. Nagyjából, mint egy átlagos felnőtt férfi. Sohasem voltam oda a külsőségek megváltoztatásáért, így nem is igazán nyúltam hozzá a porhüvelyem külsejéhez.
Azt mondják, jó porhüvelyt választottam ahhoz, hogy kutatgassak egy kis ez meg az után a Föld nevű sárgolyón. Az ajkai duzzadtak, a szemei igézően zöldek, és ha belebámulsz, egy pillanatra elfelejtesz angolul, franciául, spanyolul – vagy ahány nyelven még tudsz.
Igazából sosem kérkedtem a porhüvelyem testi adottságaival, de azt bezzeg szívesen mutogatom, hogy görbék a kisujjaim. Édes kis vonások, nem?
A ruhák terén erősen válogatós vagyok, és ebből következtethető az, hogy mást nem nagyon találsz meg rajtam a bőrdzseki+farmernadrág pároson kívül. Az ékszerek különös előnyt élveznek nálam, úgymint gyűrű, nyaklánc, karkötő, és néhanapján egy nyelcpiercinget is belövök, ha úgy tartja a kedvem.
Remekbe szabott angyalka vagyok, mi? Meg sem érdemlem ezt az elnevezést. Gyalázom a kollégákat. De ha nekem ez jó...?



Belső tulajdonságok
A viselkedésem hagy némi kívánnivalót maga után.
Nagyjából nem ismerem az alázat és tisztaság fogalmát. Soha életemben nem éreztem még bűntudatot, szeretetet, és azt hiszem, szerelmet sem.
Igazából a tesók azok, akik iránt érzek is valamit, de ha rákérdeznek, mégis, mi a franc az a valami, általában egy vállvonás és egy cinkos mosoly kíséretében köddé válok.
Nem kenyerem a hazudozás, ellenben kényelmetlenül és néha kéretlenül elmondom az igazságot, és szerintem két kéz kell ahhoz, hogy megszámoljam, hányszor füllentettem már földi pályafutásom során.
És, hogy témánál maradjunk: nem igazán vagyok angyali. Mármint... ugye, az angyalok tiszták, szüzek, nagyon babák, et cetera.
Na, nálam ezt elfelejtheted. Gabriel, az arkangyal, aki meglehetősen hatalmas népszerűségnek örvend, bla bla bla – ez mind duma.
Képzeld csak el, milyen az, ha az angyal kitárjasztja fölötted a szárnyait, miközben lehajol, megcsókol, és becézget az ajkaival.
Na, ez vagyok én. Egy perverz, szexomán tollas, aki nem ismeri a „Ne paráználkodj!” parancsolat fogalmát.
Őszintén... mit vártál? Annyi év megtartóztatás, önkéntes cölibátus – hát csodálkozik az Úr angyala, hogy egyszerűen megunja az önmagára kirótt szüzességi fogadalmat? Na, már most, én marhára nem csodálkozom.
Amint leszabadultam a Földre, első dolgom volt megszabadulni az erényemtől. Komolyan... Krisztusom, nem tudod, mennyire megkönnyebbültem a dolog után.
És, khm, nagyjából ennyit rólam. Remélem, érdekes.



Élettörténet
Előtörténet, vagy szerepjáték példát írj, ami nem lehet más oldalról hozott és kapcsolódjon az oldal témájához!!!
Vissza az elejére Go down
 
gabriel
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Celestial war :: Off topic :: Archívum-
Ugrás: